Váhy sú spoločenské a šperky sú preto pre nich dobrou voľbou

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Váhy sú znamenie pod vplyvom Venuše a ich základný element je vzduch. Sú to harmonické osoby takmer posadnuté symetriou. Snažia sa udržať si rovnováhu vo všetkých oblastiach života. Ovládané Venušou, planétou, ktorá riadi lásku, krásu a peniaze, Váhy obdivujú vysoké umenie a intelektualizmus.

Osoby narodené v tomto znamení zverokruhu sa radi obklopujú veľkolepými predmetmi a radi si vytvárajú prostredie, ktoré odráža ich skvelý vkus. Najdôležitejšie sú pre nich však ich vzťahy a rovnováhu si udržiavajú v spolupatričnosti.

Pre toto znamenie je charakteristická dôverčivosť a že sú inými ľahko ovplyvniteľní. V tomto prípade, je to pozitívne, keďže vďaka tomu ľahko preberajú módne trendy. Váhy vedia, čo na nich vyzerá dobre a volia nekomplikované šperky. Keďže sú spoločenské aj ich zbierka šperkov je veľká a rôznorodá. Ako napovedá sám názov znamenia, postoj k noseniu šperkov majú vyvážený a šperky volia výlučne podľa príležitosti.

Šperk s opálom Váham prinesie šťastie

Kamene, ktoré majú podľa astrológie na Váhy pozitívny vplyv, a ktoré sú pre nich nosičmi šťastia, sú opál, achát, svetlomodrý zafír, tyrkys a smaragd. Okrem toho na Váhy pozitívne vplývajú aj koraly a perly.

Ak ste sa pustili do výberu darčeka, pravdepodobne ste si už stanovili rozpočet, ktorý ste ochotný minúť. Ak máte vyšší rozpočet určite nechybíte keď darujete zlatú či striebornú súpravu šperkov, hodinky, náramok či prsteň s drahokamami. V prípade, že máte nižší rozpočet môžete zvoliť nejaký prívesok, náušnice, vkusný náramok či prsteň.

Ďalej radíme, aby ste si premysleli, akých spoločenských udalostí sa vaša Váha zúčastňuje. Sledujte, či ju nečaká nejaká životná udalosť ako promócie, svadba alebo oslava, ku ktorej by sa špeciálny kúsok šperku mohol hodiť. Alebo naopak, zistite, čo by sa jej hodilo k jej každodennému outfitu, aby váš darček mohla využiť častejšie.

V prípade oboch pohlaví nespravíte chybu, keď kúpite vkusný a kvalitný šperk. V našej ponuke taký nájdete určite jednoducho.