Biele zlato

Šperky z bieleho zlata

môžu nosením zožltnúť. Je to preto, že zliatin bieleho zlata používaného k výrobe je viac druhov. Prírodná farba 

zlata je len žltá. Biele zlato vzniká zliatím (legovaním) rýdzeho žltého zlata s obyčajnými kovmi bielej farby. 

Tieto potom pôvodnú žltú farbu zlata v zliatine „prebijú.“ U bieleho zlata sa pridáva zinok a paládium 

a vzájomný pomer týchto kovov v zliatine vytvára intenzitu jej bielej farby. Šperky z bieleho zlata sa nakoniec 

poťahujú tenkou vrstvou ródia. Ródium je platinový kov, ktorý má krásnu bielu farbu. Na šperk sa nanáša 

galvanizáciou, čo je povrchová úprava ako zlatenie. Prsteň z bieleho zlata sa nosením ako každý šperk 

opotrebúva. Postupne sa z neho „zotrie“ biele ródium, a na povrch ,,prerazí“  pôvodná zlatožltá

Zásnubný prsteň s briliantom Crown white

Zásnubné a snubné prstene z bieleho zlata

Ponúkame Vám zásnubné prstene z bieleho zlata s diamantmi alebo bielymi zirkónmi či Swarovski krištáľmi. Kameň sa pre tento účel hodí najlepšie briliant alebo diamant, rovnako tak najvhodnejšie je biele zlato. Ak hľadáte zásnubný prsteň zo žltého alebo z bieleho zlata, tak si skúste nechať nezáväzne spočítať cenu na prsteň, ktorý chcete kúpiť niekde v zlatníctve vo vašom okolí a potom cenu porovnajte s našou na takýto zásnubný prsteň z bieleho zlata, je možné, že tak ušetríte vaše peniaze!!!

 
Zlaté dámske náušnice kruhy

Náušnice z bieleho zlata

Dámske náušnice a detské náušnice ponúkame z bieleho aj žltého zlata aj striebra, so zirkónmi aj s kryštálmi Swarovski. Detské náušnice zlaté alebo strieborné sú opatrené detskou poistkou. Tieto detské náušnice sú konštruované tak, aby sedeli aj v tom najmenšom ušku. Dámske náušnice z bieleho zlata sú opatrené patentom alebo skrutkou.

 
Zlatý diamantový náhrdelník Big heart s veľkym srdcom zo 14 K bieleho zlata

Prívesky z bieleho zlata

Prívesky z bieleho zlata sa veľmi dobre nosia z retiazkami z ružového alebo bieleho zlata. Môžete si vybrať od jemných cez výrazné až po extravagantné kusy. V našej ponuke príveskov nájdete aj široký sortiment Madoniek, medailónov a srdiečok, ktoré budú vhodným darom k rôznym životným príležitostiam.

 

Retiazky z bieleho zlata

V našej ponuke sú pomerne hojne zastúpené retiazky a prívesky nielen zo žltého ale aj bieleho zlata rôznych klasických vzorov ako figaro, pancier, rombo, anker, bismarck a pod. Tieto retiazky nie sú len povrchovo upravené ródiom ale sú vyrobené celé z bieleho zlata.

 

Obrúčky z bieleho zlata

Naše internetové aj kamenné zlatníctva sa takisto špecializujú aj na ponuku krásnych obrúčok z bieleho, žltého či kombinovaného zlata. Tieto obrúčky sú dostupné v mnohých štýlových prevedeniach, či už klasických alebo komplikovanejších. Nájdete ich s rôznymi typmi kameňov, vrátane diamantov.

 

Náhrdelníky z bieleho zlata

Jednoducho elegantné náhrdelníky z bieleho zlata sú univerzálnym kúskom. V kombinácií s perlami alebo inými drahokamami, tvorí však vhodný doplnok k rôznym spoločenským udalostiam. Povoľte uzdu Vašej fantázií a vyberte si náhrdelník z našej  výhodnej ponuky, ktorý bude dokonale dopĺňať nie len Váš outfit, ale a Vašu osobnosť. 

 

Diamanty a biele zlato

Diamantové šperky, a zvlášť prstene s diamantom, sú pokladané za luxusné šperky, ktoré sú často kombinované s drahými kovmi ako je aj napríklad aj biele zlato. Nádherným no zároveň sofistikovaným spojením je práve biele zlato s diamantom. Objavte čaro tohto spojenia, a darujte svojej vyvolenej večnosť.

 

Súpravy z bieleho zlata

Kategória súpravy je plná setov aj z bieleho zlata, ktoré sú vhodné na či už každodenné, alebo spoločenské nosenie. Náušnice, prstene, prívesky či náhrdelníky nájdete v rôznych setových kombináciách. Medze sa takisto nekladú ani prevedeniu, či už s drahokamami alebo diamantmi.

 

Prstene z bieleho zlata

Prstene si získali u ľudí svoju popularitu a obľúbenosť už v dávnych časoch. K prsteňu akosi automaticky priraďujeme ženskú ruku, ale už v dobách minulých sa prsteňmi radi zdobili aj muži rôznych vekových kategórii a dokonca aj deti. Pozrite si našu ponuku prsteňov, nie len z bieleho zlata, v ktorej si určite vyberiete ten pravý.

 

Náramky z bieleho zlata

Od elegantných jednoduchých náramkov, až po najnovšie módne kúsky aj z bieleho zlata, nesmú v našom sortimente chýbať. Určite v ňom nájdete aj kúsky, ktoré budú vhodné na trendové vrstvenie a pritom Vás nádherne doplnia pri každej príležitosti.