Darček pre manželku či manžela. Keď menej je viac!

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Darček pre manželku či manžela. Keď menej je viac!

Pri kúpe darčeka pre Vašu manželku či Vášho manžela nemusíte vymýšľať. Darček má byť hodnotný a trvácny. Tak, ako aj Vaše manželstvo. Obdarujte svoju polovičku kvalitným darčekom z bieleho, žltého či ružového zlata.

 

Darček pre manželku, ktorý poteší

Aj keď veríme, že vašej manželke prejavujete vašu náklonnosť neustále, prinášame vám niekoľko tipov na výnimočné darčeky, ktoré jej vyčaria úsmev na tvári.

 

Eternity prsteň

Ako symbol večnej lásky, je eternity prsteň tým pravým darčekom. Je to krásny a pozorný spôsob ako obdarovať vašu manželku. Tieto elegantné prstene sa vyznačujú základom z kvalitného zlata, po celej dĺžke vyskladaného diamantami alebo inými drahými kameňmi.

 

Retiazka s príveskom v tvare srdca

Čo lepšie znázorní vašu lásku k manželke ako drahokam alebo prívesok v tvare srdca? Navyše takéto retiazky sú skvelým doplnkom k rôznym štýlom oblečenia. Ak by ste váš darček pre manželku chceli spraviť ešte viac osobným, zvoľte drahokam podľa jej znamenia zverokruhu.

 

Perlové náušnice

Perlové náušnice sú skutočne nadčasové a vo svojej šperkovnici by ich mala mať každá dáma. Hladké a okrúhle perly dodávajú elegantný vzhľad každému outfitu. Ak má vaša manželka rada perly a už vlastní perlové náušnice v takomto základnom prevedení, vždy jej môžete vybrať nejaké s diamantovým doplnkom, prípadne v nejakom inom odtieni.

 

Hodnotný darček pre manžela

Muži nezvyknú nosiť šperky v takej miere ako ženy, ale kvalitný šperk ako darček sa určite hodí aj im. Prinášame vám 3 tipy na kvalitný zlatý darček pre muža.

 

Pánska retiazka zo zlata

Zlatá retiazka je asi úplne základný šperk, ktorý muži nosia, ak nepočítame obrúčku. Jej výhoda je v tom, že môže byť prekrytá oblečením, ak je to potrebné. Hodí sa rovnako tak na akúkoľvek sviatočnú príležitosť, ako aj na nosenie počas bežného dňa. Pri jej výbere si ale dávajte pozor na správnu dĺžku. Ak bude príliš krátka, bude nepohodlná a bude neustále vyčnievať z oblečenia. Na druhej strane, príliš dlhá zlatá retiazka môže vášmu manželovi zavadzať a byť tým pre neho veľmi nepraktická.

 

Manžetové gombíky

Ak chcete zvoliť praktický darček, manžetové gombíky sú skvelým riešením. Môžete ich vybrať v prevedení bieleho alebo žltého zlata, podľa toho čo váš manžel preferuje viacej.

 

Zlatý náramok

Náramok je taktiež šperk, ktorý muži zvyknú nosiť často. Podľa pracovnej náplne vášho muža a spoločenských udalostí aké navštevuje, môžete zvoliť náramok na každodenné nosenie alebo taký, ktorý je v kombinácii zlatého prevedenia s drahokamom, prípadne iným zaujímavým doplnkom, určený pre výnimočné udalosti.