Valentín je výnimočný. Ako darček od izlato.sk

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Sviatok sv. Valentína poznáme ako sviatok všetkých zaľúbených. Aj keď by sme svoju lásku nemali ani zďaleka prejavovať len v tento magický deň, predsa len je tento deň výnimočný. A tak by aj darček, ktorý plánujeme svojmu najdrahšiemu či svojej najdrahšej v tento deň venovať, mal byť výnimočný. Taký, na ktorý sa nezabúda, ktorý našu lásku bude obdarovanému pripomínať zas a znova. Kľudne aj celý život. Medzi také darčeky bez pochyby patria šperky. A nie, nehovoríme len o drahých šperkoch s diamantmi, ale aj o jemnejších, lacnejších zlatých darčekoch, vhodných pre mužov i pre ženy, pre mladých i tých skôr narodených.

Zlatý prívesok v tvare srdiečka je stále in. Pre mužov aj pre ženy.

Najtradičnejším symbolom lásky a tým aj sv. Valentína je srdce. Zaľúbenci, najmä tí mladší, si radi venujú polovičné srdiečka, z ktorých každý má jednu polovicu. Zlaté prívesky v tvare srdca sú preto stále trendy a je len málo pravdepodobné, že sa to tak skoro zmení. Hodia sa tak na náhrdelníky, ako aj na náramky či zlaté retiazky, ktoré zdobia členky nežnejšieho pohlavia.

Ak ste sa rozhodli darovať vašej milej na Valentína šperk, na výber máte skutočne stovky možností. Od spomínaných príveskov rôznych tvarov cez zlaté prstene až po náušnice s pravými perlami. V prípade kvalitných šperkov často platí, že aj menej je viac. Ak máte obmedzený rozpočet, verte, že ženu viac poteší kvalitný, aj keď možno menší, šperk, ako niečo, čo síce na prvý dojem pôsobí ako honosné, no po čase sa to na zlato nepodobá už ani z diaľky.

Viac ako muži si nad darčekom na Valentína môžu lámať hlavu ženy. Ponuka šperkov pre mužov nie je až taká široká ako tých pre ženy. My si však uvedomujeme, že aj mužská časť populácie má právo na kvalitný šperk a preto v našej ponuke nechýbajú pánske prívesky, krásne zlaté i strieborné retiazky či náramky z bieleho aj žltého zlata.

Najkrajší darček na Valentína? Darujte jej zásnubný prsteň.

Niekomu sa zásnuby alebo svadba na Valentína môžu zdať ako príliš obyčajné, prvoplánové. Ak však patríte medzi romantikov, ktorí svoju vyvolenú chcú o ruku požiadať práve v tento zamilovaný deň, darujte zásnubný prsteň, ktorý vystihuje jej osobnosť. Verte, že to bude ten najkrajší valentínsky darček. Pred výberom zásnubného prsteňa si všimnite, či preferuje biele alebo žlté zlato. Taktiež skúste zistiť, či sa jej páčia jemnejšie alebo hrubšie ba priam extravagantnejšie tvary prsteňa. A ak poznáte ešte aj druh kamienka, ktorý obľubuje, tak ste vyhrali. Samozrejme, nezabudnite zistiť veľkosť jej pravého prstenníka.