Informácie o výrobe obrúčok


Svadobné obrúčky

 Prezrite si stovky najkrajších a najexklúzivnejších modelov svadobných odbrúčok a určite si od nás vyberiete!

Ak ste už presvedčení, že je Vaša vyvolená láskou vášho života, tak je najvyšší čas spečatiť vzťah kúpou svadobných prsteňov. Obrúčky sa v minulosti nahradzovali slamou, trávou a rôznymi inými nápadmi. V súčasnosti je to inak. Dnešná doba ponúka krásne zásnubné a svadobné prstene z drahých kovov a kameňov, po ktorých túži každá žena. iZlato® Vám ponúka originálne spracovanie, profesionálny prístup a najväčší sortiment z ktorého si určite vyberiete. Nemusíte čakať dlhé hodiny v radoch, stačí mať doma internet a kúzlo okamihu sa stane skutočnosťou.

 

Uprednostniť zlato, platinu, paládium alebo striebro?  Medzi stabilné svadobné obrúčky, ktoré sú najviac oceňované, patria kovové. Svojou kvalitou si získali už veľa spokojných zákazníkov. Výber je samozrejme len na Vás a Vašom vkuse.

 

Zlaté svadobné obrúčky

Zlaté obrúčky už roky patria medzi tak povediac tradičné. Sú voľbou mnohých ľudí, ktorí takýto výber prenášajú z generácie na generáciu. Ich schématické spracovanie prechádza cez žltú, bielu a ružovú farbu zlata a častokrát majú konvenčný tvar a neodolateľný lesk. Sú príjemné, hladké a svojou dokonalosťou patria medzi najpredávanejšie šperky zo zlata. Ich technika spracovania je precízna a dosahuje dokonalý estetický dizajn.

Svadobné obrúčky z platiny 

Výroba týchto obrúčok je veľmi náročná, no finálny efekt stojí za to úsilie. Tieto svadobné prstene patria medzi unikátne skvosty, ktoré majú nádherný lesk a večný pôvab. Pri ich spracovaní sa používa materiál o rýdzosti 950/1000.

Svadobné obrúčky z paládia

Tieto obrúčky patria k najexkluzívnejším šperkom. Na trhu sa objavili až v dvadsiatom storočí. Ich spracovanie a dizajn je veľmi obdivuhodný a už pomerne aj u nás žiadaný. Patria medzi veľmi precízne vypracované - šperkárske skvosty.

Svadobné obrúčky zo striebra

Tieto prstene sú takou pomerne staršou klasikou. Patria medzi stále žiadané a kvalitné šperky. Niekoľko modelov strieborných obrúčok nájdete, samozrejme, aj v našej ponuke. Striebro patrí medzi mäkší kov, no na kvalite obrúčok to určite neuberá. 

 

 

 

Zlaté svadobné obrúčky

Prsteň a jeho dokonalý kruhový tvar. 

Pri výbere obrúčky ide o najdôležitejší prvok na ktorý treba dbať. Je to veľmi dôležité, pretože zaručuje komfort pri nosení. Ako si poradiť s výberom veľkosti obrúčky či prsteňa nájdete pri každej cene v on-line zlatníctve iZlato®

Ak Vás zaujíma, z akej zmesi kovov sú napríklad zlaté, strieborné obrúčky, alebo obrúčky z paládia alebo platiny, pozrite si schému nižšie. Podiel kovov taktiež záleží aj od toho, koľko karátové máte zlato, alebo striebro. 

zmesi kovov obrúčok

 

Povrchová úprava prsteňa

Medzi zaužívané úpravy patrí pieskovanie, matovanie a leštenie. Všetky tieto spôsoby používame pri výrobe našich šperkov a obrúčok. Je už len na Vás, ktoré obrúčky si vyberiete, v akej farbe a s akou povrchovou úpravou.

Povrchová úprava prsteňa

 

Profil prsteňov

Ďalšou dôležitou vlastnosťou, ktorá z veľkej časti určuje vzhľad a charakter snubných prsteňov, je profil. Profil je, samozrejme, individuálna záležitosť, okrem estetického aktíva ovplyvňuje komfort nosenia obrúčky či prsteňa.

Profil prsteňov

 

Voľba veľkosti prsteňa 

Všetko závisí od veľkosti Vášho prsta. iZlato® Vám ponúka prstene vo všetkých veľkostiach, takže sa nemusíte obávať nesprávneho výberu, vždy je možnosť úpravy či výmeny.

 

Voľba šírky prsteňa 

Okrem naších analýz kladieme veľký dôraz na individuálne referencie našich zákazníkov a preto vybrané modely sú k dispozícii v rôznych šírkach už od 2,5 mm do 6,8 mm.

Voľba šírky prsteňa 

 

Gravírovanie

Gravírovanie patrí k uznávaným a oceňovaným technikám ako obohatiť snubný prsteň - svadobnú obrúčku. Môžete si nechať vygravírovať čo Vás len napadne. Výhodou je, že ak si dáte garvírovať napr. deň Vašej svadby, nikdy nezabudnete na vaše výročie :) Môžete vyberať z klasických, alebo moderných symbolov a fontov z našej ponuky. Kreativite gravírovania sa medze nekladú. Pred gravírovaním prsteňa je najlepšie poradiť sa s odborníkom. Zákazníci, ktrorí si u nás zakúpia obrúčky, majú v prípade záujmu štandardné gravírovanie zdarma.

Typy písma

 

Obrúčky s diamantami a drahokamami

V najväčšom on-line zlatníctve na Slovensku iZlato®, taktiež nájdete obrúčky s briliantom. Svojou kvalitou patria medzi najviac oceňované a tým pádom aj žiadané. U nás nájdete aj také, ktoré sú dostupné pre „obyčajného smrteľníka“. Ich pôvab, krása a vznešenosť už na prvý pohľad pôsobí luxusne. Prezrite si našu ponuku diamantových obrúčok a určite Vás inšpirujeme a nadchneme našim výberom a nie veľkým rozdielom v cene medzi verziou osadenie zirkónom alebo diamantom. V rovnakých modeloch obrúčok ponúkame verziu buď so zirkónom alebo s diamantom. K obrúčkam dostanete, samozrejme, aj certifikát k diamantom. 

 

 

Spôsob balenia

Každý objednaný šperk, ktorého súčasťou je diamant, vrátane svadobných obrúčok z našej ponuky Vám krásne zabalíme do luxusného balenia, ktoré neplatíte. Sme pedanti a pre našich zákazníkov robíme všetko na 110%. Najviac výhod nájdete naozaj len u nás, preto ak ste spokojný s nákupom nás , budeme veľmi radi, ak nás u Vašich známych pochválite a odporučíte. V prípade akéhokoľvek problému nás neváhajte kontaktovať!  Nakupujte výhodne a využite naše služby, určite budete s Vašim výberom u  nás spokojní!

Darčekové balenie