Kto sme?

Sme moderný internetový e-shop, ktorý ponúka najširší sortiment zlatých a diamantových šperkov, ktoré prinášajú luxus, pôvab, elegantnosť u žien, ale aj mužov či Vašich ratolestí. U nás je výmena možná do 60 dni, o nič sa báť nemusíte, darček nie je problém kúpiť aj s predstihom a včas ho vymeniť, ak by niečo nebolo podľa Vašich predstáv.

Radosť zo šperkov

Zlatníctvo iZlato.sk

V našom internetovom obchode si plne uvedomujeme, že zlaté šperky človek nekupuje každodenne, preto v našom sortimente nájdete šperky, ktorých kúpa sa vyplatí po celý Váš život. Vieme, že zlato je skoro nezničiteľné, v našom e-shope platí, že ak nakupujete u nás, budete sa k nám vracať, lebo sa sami presvedčite, ako dbáme na kvalitu a na dobrý pocit nakupovania našich zákazníkov, na rýchle dodanie k Vám domov a ušetrenie Vášho času. Nepoznáme slovo nemožné, a taktiež neochotu zo strany nášho tímu. Váš spokojný nákup nás každým dňom pozdvihuje a robí tým, čím sme. Ak u nás nakupujete, nakupujete s radosťou. Nikdy neponúkame náš sortiment nútene, na našej infolinke +421 2 2101 1011 alebo na [email protected] nás môžete kedykoľvek kontaktovať, ak si neviete pomôcť. Náš tím Vám ochotne pomôže. Nemusíte sa trápiť, či vyberiete správny šperk, lebo u nás určite vyberiete správne. Nakupovanie sa mení zo strany zákazníkov na radosť a my máme neopísateľný pocit, ak budeme súčasťou Vašej výnimočnej udalosti, ako sú zásnuby, svadobný deň, výročia, promócie... Neviete si vybrať, prípadne neviete, akú veľkosť prsteňa si zvoliť? Sme Vám neustále k dispozícii. Pravidelne sa zúčastňujeme zlatníckych výstav a snažíme sa náš sortiment doplniť exkluzívnymi designami z celého sveta. iZlato.sk je najväčšie internetové zlatníctvo na Slovensku, funguje už roky a každým dňom sa zdokonaľujeme. Nie sme len predajcami, ale sme aj ľuďmi, ak potrebujete ľudskú radu, aj na tú Vám vieme ochotne zodpovedať a poradiť.

 

Kde sa nachádzame?

V súčasnej dobe pôsobíme on-line okrem Slovenska aj v Českej republike, Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku a Maďarsku. Sme najväčší internetový obchod zlatých šperkov na Slovensku. Vždy sa snažíme napredovať, nikdy nekončíme, každý deň vyhľadávame príležitosť na niečo nové, aby sa naši zákazníci k nám vracali opäť a boli nami maximálne spokojní. U nás čas nehrá rolu, kedykoľvek kliknete na náš e-shop, potrebujete urgentne odoslať prsteň, stačí sa nám ozvať a my pre Vás zabezpečíme naše služby ako len vieme! U nás nakupujete výhodne a v pohodlí domova, stačí mať k dispozícii internet a telefón. Dokonca Váš telefonát platíme my! Nemusíte sa trápiť chodením po obchodných centrách, stačí si zájsť na stránku iZlato.sk, všetko z pohodlia domova, my sa o všetko postaráme.

 

Naši zákazníci

Ak čítate tieto riadky, určite ste našim verným zákazníkom, alebo sa pokúšate vyriešiť dilemu, či sa to u nás naozaj vyplatí. My Vám s hrdosťou môžeme povedať, “Skúste to a neoľutujete“. Pracujeme na sebe každým dňom stále viac a vieme, že v živote nič neostane nepovšimnuté. Ak nebudete spokojní, tovar môžete vrátiť a my Vám odošleme peniaze. Odoslali sme už tisíce produktov z nášho internetového obchodu, ak by sa vyskytol nejaký problém, vyriešime ho okamžite! Vaša neustála spokojnosť je pre nás priorita.

 

Medzi naše hodnoty nielen v e-shope, ale aj živote patria

 • Cieľavedomosť
 • Rýchlosť
 • Spokojnosť našich zákazníkov - sa rovná našej spokojnosti
 • Stručný, výstižný, laicky obsah - sme tu pre Vás, všetko Vám laicky vysvetlíme
 • Najväčší výber šperkov na Slovensku za skvelé ceny
 • Budovanie dobrých vzťahov v e-shope a s našimi zákazníkmi

Nič netajíme, tovar nevnucujeme, našim cieľom je, aby ste naozaj výhodné nakúpili, investíciu Vašich peňazí neľutovali a vracali ste sa k nám na základe Vašich dobrých skúseností. Nepotrebujeme klamať, chceme Vám ukázať našu exkluzivitu a kvalitu, Váš úsmev na tvári a spokojnosť, keď na nás budete aj po prežitých spoločných rokoch spomínať.

 

Zlaté náušnice

Ako dopadol deň, keď ste darovali zlaté náušnice, zlatý náramok, zlatý zásnubný, alebo diamantový prsteň?

Napíšte nám spätnú väzbu, ak sa obdarovanej osobe páčil vybraný šperk od nás, ako to prebiehalo, splnili sme Vaše očakávania? Ak všetko malo kladný dopad, budeme neskutočné šťastní. Ak však nastane nejaký problém, okamžite nám dajte nám vedieť, nebudeme to brať ako urážku, ale zlepšíme to. Kritika nás posúva vyššie. Ak máte nejaký nápad, ako niečo u nás vylepšiť napíšte nám, budeme vďační. V každom obchode ma zákazník právo na vyjadrenie úprimného názoru, očakávame ho aj my. Ste našim pohonom - vy, milí zákazníci. Každá skúsenosť s Vami nás posúva ďalej a ďalej, či je hodnotenie kladné, alebo záporné, ktoré sme už teraz určite vyriešili, nič nenecháme nepovšimnuté na stole. Žiadne negatívne hodnotenie nenecháme nevyriešené, ak spravíme chybu, vieme si ju uznať, vieme sa ospravedlniť, vieme to vyriešiť kompenzáciou, aj my sme len ľudia, aj nám môže niečo uniknúť a na to máme Vás.

Chceme zažiť pocit šťastia s Vami, hneď ako Vám príde objednaný produkt domov, aby ste povedali „o tomto som sníval/a“. Ak chcete Vašu priateľku/ priateľa prekvapiť a chcete, aby sme objednávku spravili diskrétne, u nás to samozrejme, nie je problém. Stačí nám zavolať a my sa už o všetko postaráme. Napíšte nám Váš námet a my ho zrealizujeme, aby ste vy mohli spokojne v noci spať a aby Váš plán vyšiel úplné presne do detailov.

 

 

Ponúkame:

 • najširší sortiment - tisíce položiek originálnych šperkov skladom
 • denne aktualizovaná ponuka, exkluzívna kolekcia, horúce novinky
 • zhotovenie rytiny podľa Vášho priania nielen do svadobných obrúčok, zadarmo
 • predávame len zlaté šperky s garanciou pravosti a kvality iZlato
 • sme registrovaní na Puncovom úrade - s Puncovým úradom sme uzavreli dohodu o umožnení fiktívnych internetových nákupov. Puncový úrad má možnosť objednať si v našom internetovom obchode zlatý šperk a overiť si jeho rýdzosť!
 • šperky môžete vrátiť do 14 dní od prevzatia alebo s doplnkovou službou "vrátenie šperku do 100 dní v iZlato.sk" vrátiť do 100 dní 
 • Sme dlhoročný držitelia certifikátu „SAEC – Bezpečný nákup“, ktorý potvrdzuje, že nami prevádzkovaný internetový obchod spĺňa všetky požiadavky vyplývajúce z platnej legislatívy a zaviazal sa dodržiavať pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu, najmä úplné a pravdivé informovanie o prevádzkovateľovi, procese nákupu, vybavenie objednávky a reklamáciách. Certifikácia zároveň predstavuje dobrovoľnú deklaráciu a záväzný sľub internetového obchodu, že zákonné požiadavky pozná, bude ich rešpektovať a bude sa nimi riadiť pri predaji tovaru zákazníkom.
 • SAEC preukazuje spotrebiteľovi, že naše obchodné podmienky sú v súlade so zákonom a obhajuje spotrebiteľské práva
 • naše ochotné operátorky na linke +421 2 2101 1011 sú pripravené Vám pomôcť s výberom šperku aj realizáciou nákupu po telefóne

 

 

Exkluzivita

Pravidelne sa zúčastňujeme výstav a to nielen na Slovensku, ale aj vo svete, snažíme sa priniesť do Vašich snov realitu a to hlavne tým, že spolupracujeme s partnermi zo západnej európy a USA. Horúce novinky a trendy môžete aj vy zaznamenávať v našom e-shope a môžete ich mať už na druhý deň. Vyrábame aj zásnubné prstene na mieru, ak má Vaša priateľka presnú predstavu o tom, ako má prsteň vyzerať a hovorí Vám to neustále, dajte nám vedieť, „vyčarujeme“ jej prstienok presne podľa jej predstáv a ona sa do Vás opäť zamiluje. Ženy milujú byť počúvané, rozmaznávané a hlavne milované. A to patrí aj k nášmu baličku služieb, ktorý ponúkame.

Pripravujeme pre Vás blogy, informácie o našom obore, o výstavách najkrajších šperkov celého sveta. Robíme to pre Vás, aby sme Vám priniesli a preferovali tie najkrajšie kúsky z celého sveta. Sme aj na facebooku a instagrame, kde pravidelne prispievame a máte možnosť byť medzi prvými, ktorí uvidia naše najexkluzívnejšie šperky ako aj novinky. Na tejto sociálnej sieti nás môžete informovať,prípadne položiť nejaké otázky, s ktorými si neviete rady. Všetko je aktuálne a každý deň sa snažíme dopĺňať obsah najaktuálnejšími kúskami s ktorými budete neodolateľní.

 

Šťastný pár

 

Ponuka rôznych možností, ako nás kontaktovať

Nemáte radi telefonovanie? Napíšte nám e-mail, alebo na facebook. Na každú jednu otázku Vám radi odpovieme, prípadne Vám ukážeme motiváciu, ako správne postupovať a zaujať človeka, ktorého chcete prekvapiť a dopriať mu neodolateľný moment v živote, na ktorý nikdy nezabudne. Záleží nám hlavne na Vás, našich zákazníkov, či už budete u nás nakupovať ako nás stály zákazník, alebo len hľadáte niečo na výnimočnú príležitosť. Sme tu pre Vás a môžete s nami počítať. Pre náš e-shop v minulosti fotila fotky napríklad aj známa modelka Eva Cifrová. Našim fotkám dávame dôvtip, pretože u nás zákazník nakupuje hlavne okom, aby boli fotky reálne a prinášali presne to, čo hľadáte. O všetky naše stránky sa staráme každý deň, ponúkame aktuálne informácie, pravidelne sme na telefóne a urgentne reagujeme aj na e-maily. Taktiež nám, samozrejme, záleží aj na našich zamestnancoch, aby do práce chodili s úsmevom na tvári a tým vytvárali pozitívny kolektív plný optimizmu a prenášali to na našich zákazníkov. Snažíme sa vytvoriť jednu veľkú rodinu a vzniknuté problémy riešiť s chladnou hlavou a ako dospelí ľudia. Naši zamestnanci sa snažia pracovať kreatívne, zdokonaľovať sa a neustále pracovať na svojej osobnosti.

 

 

Rastieme pre Vás, rastieme s Vami.

Naše pokroky sú aj Vaše pokroky. Sme cieľavedomí a trpezliví, sme veľká firma a každý úspech je pre nás radosť, či už je malý, alebo veľký. Zdokonaľujeme sa pre Vás, rastieme, vyvíjame sa. Nezdokonaľujeme sa preto, že musíme, ale preto, že chceme. Sme jedinečné, originálne zlatníctvo, ktoré je najväčšie na Slovenku a neustále sa snažíme byt väčší a väčší, kvalitou šperkov aj cenovým výberom. Vieme, že na Slovensku sú platy pohyblivé a chceme, aby si cenovo dostupne prišiel na svoje každý, kto má o nás záujem. Snažíme sa rásť aj, každý deň vymýšľame zlepšenia a hlavne, aby pre Vás nebolo nakupovanie nepríjemný faktor, aby Vám ušetril čas a trpezlivosť. Možnosti nakupovania sú rôzne a my Vám ponúkame rôzne alternatívy, na ktoré ste zvyknutí, alebo ich chete s nami vyskúšať. Sme tu s Vami, sme tu pre Vás.

 

Zlaté šperky

Náš kolektív tvoria títo ľudia:

Naši šikovní programátori: Milan so svojím tímom

Jedineční kreatívni grafici: Ondrej a jeho skupina

Zaujímavé Blogy tvorí: Ivana a Eva

Operátorky a online asistentky predaja: Saša, Zuzka, Anita, Dominika, Katka a dievčatá v kamenných predajniach

Popis k šperkom dopĺňa: Petra a Viki

O fotografovanie a grafiku sa stará: Jana, Joja, Jarka a Lenka

Internet a google: má na starosti náš Peter

Našu zlatnícku dielňu tvorí: Marek, Filip, Marián a Ľuboš

A v neposlednom rade CNC stroje: http://www.wissner-gmbh.de/machines.htm?gclid=CP-YhuqGzboCFS_KtAoda0UAmg

Sme mladý, usmievavý kolektív, ktorý plní Vaše túžby. Vaše sny meníme na realitu.