Vyberte vhodný darček na každú príležitosť

Na Vianoce nakupujete ešte výhodnejšie
Valentín je výnimočný
Najkrajší darček k narodeninám
Darček ku krstinám nájdete na www.izlato.sk
Darček na prvé sväté prijímanie
Darček k výročiu svadby pre ženu i muža
Darček na meniny pre obe pohlavia
Zlatý darček ku Dňu matiek určite poteší
Darček ku Dňu otcov

Vyberte vhodný darček na každú príležitosť

 

Potrebujete poradiť s výberom vhodného darčeka? Bez ohľadu na to, či to má byť darček k narodeninám, Vianociam, MDŽ alebo pre nejakú inú príležitosť, náš darčekový poradca vám prináša tipy na tie najkrajšie a najlepšie darčeky. Vyberte si vhodnú kategóriu a nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi.

 

Radosť sa nedá kúpiť, ale určite je možné ju darovať. Ako to dosiahnuť? Darujte šperk.

 

Sledujte naše rady a vyberte darček, ktorým očaríte.

 

 

Máte už určený rozpočet na darček?

 

 

Aby ste sa vyhli zbytočnému mrhaniu časom, v prvom rade by ste si mali stanoviť rozpočet. Určite sa nechcete dostať do situácie, že vyberiete perfektný prsteň, ktorý by sa hodil vašej mamine k narodeninám a potom zistíte, že na neho nemáte. Preto je veľmi užitočná možnosť nastavenia filtra na cenové rozpätie, ktoré si môžete dovoliť.

 

 

Čo preferuje osoba, ktorej darček venujete?

 

 

Pri výbere darčeka v podobe šperku je dôležité myslieť aj na to, akú farbu zlata obdarovaná osoba preferuje. Alebo uprednostňuje skôr striebro? V každom prípade, keď si určíte základ, z ktorého je vyrobený šperk, môžete pokračovať ďalej. Skúste si spomenúť, čo zvykne daná osoba nosiť alebo či sa už niekedy pred vami vyjadrila, či sa jej páčia viac šperky s kamienkami alebo šperky bez kamienkov. Prípadne, akú farbu má rada. Podľa toho môžete voliť aj farbu kamienkov. Ak na dané otázky neviete odpovedať, je lepšie príliš neexperimentovať a darovať klasický kúsok šperku v neutrálnych farbách a tvaroch.

 

 

Inšpirujte sa koníčkami

 

 

Viete že ten, pre koho hľadáte darček, má rád zvieratá, zaoberá sa nejakým športom alebo pestuje kvety? Akýkoľvek koníček má daná osoba, takmer všetky viete pretaviť do asociácie v podobe šperku. Buď samotným šperkom alebo napríklad príveskom na retiazku či náramok.

 

 

Nebojte sa byť unikátny

 

 

Inšpirovali ste sa nápadmi a získali ste tipy na darček, ktorý by sa podľa vás obdarovanej osobe hodil, ale obávate sa, že by ste sa nemuseli trafiť, keďže nič podobné doma ešte nemá? Netrápte sa tým. Ak ste presvedčený, že by sa jej daný druh šperku hodil, neváhajte a choďte do toho. Možno práve vďaka vám objaví nové možnosti a rozšíri si svoju šperkovnicu o nový štýl. Stáva sa totiž, že ľudia kvôli jednostrannej orientácii na jeden štýl nedávajú sami od seba šancu iným možnostiam. A to skutočne len kvôli zvyku.

 

Ak ale predsa len nechcete riskovať, stále máte možnosť zakúpiť u nás aj darčekový poukaz a darovať ho danej osobe. Aspoň si budete istý, že si s určitosťou vyberie darček, ktorý sa jej bude páčiť.