Šperk ako darček pre pár je symbolom večnej lásky

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Šperk ako darček pre pár je symbolom večnej lásky

Už nejakú dobu je trendom, že si páriky medzi sebou kupujú ladiace darčeky. V prípade šperkov to môžu byť kúsky, ktoré do seba buď zapadajú po priložení alebo sú nejakým spôsob vizuálne spojené s partnerovým šperkom. Skôr sme boli zvyknutí, že si partneri k výročiu, k Valentínu alebo pri iných príležitostiach darovali osobitné darčeky, nezávisle od seba. Nový trend však tieto ladiace darčeky pre páry robí významnejšími a osobnejšími. Tým spôsobom si vzájomne aj symbolicky vyjadrujú komu patria.

 

Zlatý prívesok pre dvoch

Asi jeden z najtradičnejších darčekov pre páry je prívesok, ktorý sa po jemnom prelomení stáva príveskom pre dvoch. Logicky časti prívesku po priložení do seba zapadajú. Každý z partnerov si vezme jednu polovicu a nosí ju buď na retiazke a zriedkavejšie aj na náramku. Tento darček je obvykle finančne menej náročný a jeho symbolika je jasná. Darček sa môže stať ešte osobnejším, keď si partneri na prívesok dajú vygravírovať svoje iniciály, dátum či meno.

 

Ladiace prstene pre páry

V súčasnosti je veľa párov, ktoré nežijú v manželskom zväzku. Bez ohľadu na to, či sú partneri aj oficiálnymi manželmi čí snúbencami, si môžu venovať darček v podobe ladiacich prsteňov. Symbolicky si tak môžu vyjadriť svoju lásku a oddanosť. Aj v tomto prípade si niektoré páry dajú vygravírovať niečo symbolické, čo ich spája a vzájomne pripomína.

 

Ladiace náramky pre páry

Môže sa stať, že sú prvé dva návrhy pre niektoré páry príliš tradičné. Alebo niektorému z partnerov nevyhovuje takýto druh šperkov. V tom prípade, sú skvelou voľbou ladiace zlaté náramky. Tie nepútajú pozornosť v takej miere a hodia sa všetkým vekovým kategóriám. V závislosti od rozpočtu a vkusu partnerov je možné vybrať od tých tenších až po tie najhrubšie s rôznymi vzormi.