Vhodným darčekom ukážete kamarátke, čo pre Vás znamená

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Vhodným darčekom ukážete kamarátke, čo pre Vás znamená

Pri výbere vhodného darčeka pre Vašu kamarátku hrá dôležitú rolu jej vek. Iný darček vyberáme 17-ročnej kamarátke a iný 40-ročnej kamarátke. Výhodou nákupu u nás je, že máme darčeky na každú príležitosť a naozaj pre každého. Všetky naše zlaté náramky, náušnice, prívesky či dámske hodinky však majú jeden spoločný znak. Sú skutočne kvalitné a hodnotné. Sme si istí, že poznáte štýl vašej kamarátky. Rovnako, ako sme si istí, že vďaka našej širokej ponuke vyberiete darček, ktorý ju poteší. Šperkov predsa nikdy nie je dosť.

 

Vyberte darček, ktorý jej bude niečo znamenať

Darovať kúsok, ktorý u vašej kamarátky bude evokovať niečo významné, je určite dobrý nápad. Okrem toho, že darujete osobný darček, ukážete vašej kamarátke, že ste sa pri jeho výbere naozaj snažili a dali ste si záležať. Môžete napríklad na šperk vygravírovať nejaké posolstvo, darovať jej prívesok s určitou symbolikou alebo s kamienkom, ktorý má rada.

 

Darček s kameňom podľa znamenia zverokruhu

Aj v tomto prípade ukážete vašej kamarátke, že ste si na výbere darčeka a jeho symbolike dali záležať. Tak, aby zvolený kúsok šperku bol ako stvorený priamo pre ňu. Pre dámu Vodnára sa tak hodia ametyst či jantár, Baranom diamanty, Pannám granát či topás. Detailne informácie o každom zo znamení vám prinášame v podkategórii Darček podľa znamenia zverokruhu.

 

Náramky s doplňujúcimi korálkami

Okrem toho, že jej darujete krásny šperk, ktorý si vaša kamarátka bude môcť ďalej dopĺňať korálkami podľa svojho vkusu, budete mať nápad rovno aj na budúci darček pre ňu. Ďalšie korálky. Také, ktoré ešte vo svojej zbierke nemá.

 

Perly ako symbol klasiky

Každá žena by mala mať vo svojej šperkovnici set kvalitných perál. Ak ich vaša kamarátka ešte nemá, máte skvelú príležitosť to zmeniť. Ak ich už má niekoľko, aspoň viete, že ich má rada a že jej kolekciu môžete doplniť kúskami, ktoré jej chýbajú.