Romantický darček pre romantickú dušu

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku
Vyjadrite šperkom svoje city. Náš darčekový poradca vám prináša tipy na tie najkrajšie romantické darčeky. Nechajte sa inšpirovať. Ak by ste však s výberom vhodného darčeka potrebovali predsa len poradiť, neváhajte sa ozvať nášmu špecialistovi. S radosťou vám poradí.

 

Keď sa spomenie romantický darček, väčšinou sa tým myslí na darček pre vašu partnerku či partnera. V prípade ženského pohlavia je výber romantických darčekov o čosi jednoduchší. V prvom rade si treba uvedomiť, či je príležitosť, pri ktorej budeme darček odovzdávať, sama o sebe romantická alebo či chceme, aby romantiku prejavoval darček ako taký. Jedna z najromantickejších udalostí v živote partnerov sú zásnuby. Pre väčšinu je tento akt dostatočne romantický a pri tejto príležitosti páni väčšinou volia jednoduchý prsteň s bielym kamienkom. V závislosti od rozpočtu buď so zirkónom alebo diamantom. Niekomu to ale nestačí a svoju lásku radšej prejaví aj samotným darčekom – prsteňom v srdiečkovom tvare, prípadne aj s farebnými kamienkami, ktorý už na prvý pohľad symbolizuje ich vzájomnú lásku.

 

A tak je to aj pri iných príležitostiach a iných druhoch šperkov. Dôležitý je vzájomný vzťah medzi vami ako osobou, ktorá darček daruje a tou, ktorá ho príma. Vy viete akým štýlom chcete vyjadriť svoje pocity, my vám prinášame možnosti, ktoré veríme, že vaše predstavy dokážu dokonale naplniť.

 

Ak hľadáte romantický darček pre pána, vhodnými tipmi sú napríklad aj náhrdelník, náramok alebo prívesok s gravírovaním. Je už na vás, či mu dáte vygravírovať nejaký významný dátum, vaše mená, mená detí alebo nejaké životné motto.