Aký darček hľadáte? Pomôžeme vám s jeho výberom

Najkrajšie darčeky sú tie zo zlata
Elegantný darček v podobe šperku
Moderné darčeky pre milovníkov módy
Luxusné darčeky
Romantický darček ktorý uchváti za srdce
Originálny darček v podobe šperku

Aký darček hľadáte? Prívlastok používate aj keď si to neuvedomujete

 

Zamýšľate sa nad tým, aký darček kúpiť? Aké vlastnosti má spĺňať? Čo má symbolizovať či znázorňovať? Áno, aj vám slúži darčekový poradca. Darček podľa prívlastku hľadáme v podstate vždy, aj keď si to možno neuvedomujeme. Vedome alebo nevedome si dávame odpovede, že by sme chceli darček luxusný, moderný, elegantný, najkrajší, značkový, originálny, jedinečný, unikátny, romantický, retro, štýlový, extravagantný alebo naopak jednoduchý.

 

Čo je však najdôležitejšie, mal by obdarenému sadnúť. Či už k jeho povahe, vkusu, znameniu, štýlu alebo by mu mal pripomínať udalosť, ku ktorej darček dostal. Darček, ktorý sa hodí k maturite, sa nemusí hodiť ako darček svadobný. Iný darček kúpime mame, iný snúbenici. Iný šperk vyberieme pre narodeninového oslávenca, iný pre čerstvú mamičku.

 

S výberom darčeka vám pomôžeme. Prezrite si tipy na darček podľa jeho vlastnosti

 

Sme presvedčení, že vašim výberom z našej ponuky zabodujete. Poďme teda spoločne hľadať spojenia prívlastku s konkrétnym darčekom. Samozrejme, každý prívlastok sa dá použiť na viacero vecí, my sme sa pokúsili použiť prívlastok podľa toho, k akému darčeku sa podľa nás hodí najviac.

 

1. Originálny – šperk. Pod spojením originálny šperk sa dá predstaviť naozaj všeličo. Preto by sme v tomto prípade nebrali konkrétny darček, ale množinu darčekov. Originálny šperk môže byť napríklad gravírovaná retiazka s menom, udalosťou či vyznaním.

 

2. Luxusný – nám sa hodí napríklad luxusné hodinky, luxusný náramok či luxusné náušnice

 

3. Moderný – niečo, čo je trendy, aktuálne, možno štýlové, niečo, čo má veľa priaznivcov. Napríklad moderné obrúčky či moderný zásnubný prsteň.

 

4. Elegantný – v tomto prípade by sme elegantný darček brali ako synonymum k prívlastkom jednoduchý či jemný. Napríklad elegantný prsteň, elegantné manžetové gombíky, elegantná brošňa

 

5. Značkový – aj keď sú všetky naše šperky vo svojej podstate značkové, v tomto prípade sa zameriame na darčeky, ktoré sa spájajú so svetovo známou značkou. Ako prvé nám napadnú značkové hodinky.

 

6. Extravagantný – extravagantné darčeky sú darčeky, ktoré sú na pohľad výnimočné, pre niekoho možno až nepríjemne veľké, farebné či v nevšedných tvaroch. Extravagantné môžu byť napríklad náušnice či náramky.

 

7. Retro – ako sa hovorí, história sa opakuje. A platí to aj v šperkoch. Pravidelne sa do záujmu kupujúcich vracajú kúsky z rokov dávno minulých. Retro môžu byť napríklad prstene