Darček pre barana – dávajte dôraz na štýl

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Ak hľadáte perfektný darček pre osobu narodenú v znamení Barana, mali by ste brať do úvahy ich charakteristické črty. Barani sú známi tým, že sú priebojní a veľmi radi zanechávajú dojem na iných. Preto sa snažia zapôsobiť aj výberom šperkov. Sú plní energie a nadšenia, čo sa prejavuje aj pri výbere ich doplnkov, ktoré volia väčšinou so špicami a v hranatých tvaroch. Barani radi držia krok s módnymi trendami a zvyknú byť popredu s výberom štýlových doplnkov.

Červená – farba, ktorá vystihuje baranov

Základný element, ktorý vystihuje tento znak, je oheň. Preto sú aj osoby narodené v znaku barana známe tým, že sú temperamentné, impulzívne, dobrodružné a sebavedomé. Všetko, len nie je obyčajné a nudné. Nie všetci dokážu nosiť červenú, či už v oblečení alebo šperkoch, tak perfektne ako Barani. Preto sa im skvele hodí napríklad rubín. Bez ohľadu na to, či zvolíte náušnice, náramky, prstene alebo akékoľvek iné šperky s týmto drahokamom.

Ďalšími kameňmi, ktoré sa hodia k povahe Baranov, sú diamanty. Majú na nich veľmi pozitívny vplyv. Účinok diamantových náramkov je možné ešte zosilniť nosením na ľavej ruke.

Ľuďom narodeným v znamení Barana sa tiež hodia strieborné sety s perlami, ktoré vystihujú ich štýl. Perlové sety nie sú všedné a to osoby narodené v tomto znamení určite ocenia.

V prípade šperkov platí, že „viac je menej“

Pri výbere darčeka pre Barana nemusíte dbať o to, aby bol darček praktický. Naopak, ak ich chcete nadchnúť a skutočne očariť, siahnite po niečom uletenom, modernom a predovšetkým maximalistickom. Takéto darčeky viete nájsť vo všetkých cenových kategóriách. Ak ste nadbehli na darček, ktorý práve začína byť trendy, to je presne ten, ktorým Baranovi vyčaríte úsmev na tvári. Baran chce totiž vyniknúť.