Darčeky pri príležitosti výročia svadby pre ženy i mužov

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Darčeky pri príležitosti výročia svadby pre ženy i mužov

Ak ste sa rozhodli k výročiu svadby tento rok darovať vašej polovičke niečo jedinečné, ste na správnom mieste. Zvoľte kvalitný zlatý šperk, ktorým vašu lásku určite potešíte. Inšpirujte sa našim darčekovým poradcom a vyberte si z ponuky dámskych prsteňov, náušníc, náhrdelníkov, náramkov, príveskov či setov. Pre pánov zvoľte zlaté hodinky, pánske prstene, prívesky či retiazky. Ak si nie ste istý tým, čo by vašu polovičku skutočne potešilo, stále jej môžete darovať našu darčekovú poukážku a nechať výber na nej.

 

Šperky kupované ako darček k výročiu sú asi najčastejšie kupovanými kúskami v zlatníckom priemysle. Sú sentimentálne a trvácne a preto sú skvelou voľbou na darček pre osobu Vám najbližšiu.

 

K prvému výročiu svadby, kedy je manželstvo ešte na začiatku, môžete zvoliť šperk skôr symbolický. Pri tomto výročí sa nezvyknú kupovať veľmi drahé šperky, ale každý sa samozrejme riadi podľa svojich možností. Ak ste skôr naklonení prvej možnosti, darovať môžete napríklad zlatý prívesok s gravírovaním.

 

K piatemu výročiu môžete zvoliť šperk s nejakým drahokamom, ako je napríklad zafír. Vybrať si môžete z rôznych prsteňov, náušníc, náhrdelníkov či dokonca setov.

 

K desiatemu výročiu sa zvyknú kupovať diamanty. Ak Vaša polovička už vlastní prsteň s diamantom, v tom prípade sú skvelou voľbou náušnice. Tým sa poteší každá žena.

 

K dvadsiatemu výročiu môžete zvoliť šperk so smaragdom. 25. výročie svadby je pre väčšinu veľmi významné. Označuje sa aj ako strieborná svadba. Nemusí to však znamenať, že šperk pre Vašu partnerku či partnera musí vyť z tohto kovu. Stačí, keď bude podobnej farby. Obľúbenými sú kúsky z bieleho zlata, zdobené drahokamami.

 

K 50. výročiu, inak nazývanému aj ako Zlatá svadba, sa určite hodí zlatý šperk. Možno je už čase vymeniť pôvodné obrúčky novými.