Voľné pracovné miesta

 

Pracujte vo svete krásy

Zlaté prstene s diamantmi

 

Pracujte v iZlato

Sme tím kvalifikovaných nadšencov, ktorí sa podieľajú na najdôležitejších okamihoch života našich klientov. Chceli by ste pracovať v jednej z našich partnerských predajní v Bratislave alebo Poprade?


NAPÍŠTE NÁM
 

*Kontaktujeme len vybraných kandidátov.
Pripojte k žiadosti dokument: „Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov obsiahnutých v mojej žiadosti pre potreby náborových konaní (Usporiadateľ zodpovedá za dodržiavanie povinností podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov).

PREČO MY ?

 

 

Fajka

TRADÍCIA OD ROKU 2001

Začnite svoju kariéru v spoločnosti s viac ako 18 ročnými skúsenosťami v klenotníckom priemysle.

 

 

Fajka

POHODLIE PRI PRÁCI 

Pracujte v moderných klimatizovaných predajniach, kanceláriách v Bratislave alebo Poprade.

 

 

Fajka

PRÍLEŽITOSŤ NA ROZVOJ 

V spoločnosti iZlato máte skutočnú šancu sa rozvíjať a učiť sa novým veciam. Máte možnosť byť iniciatívny, každý nápad je u nás vzácny ako zlato!


 NÁBOR

Zamestnávame ľudí s bohatými skúsenosťami, odborníkov vo svojom odbore ale aj ľudí, ktorí ešte len robia prvé kroky na trhu práce.
 

Pracovná ponuka

 

1. PRACOVNÁ PONUKA
Čiarka

Našli ste pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujala?
Skvelé!
Pozorne si ju prečítajte a venujte pozornosť požiadavkám pracovnej ponuky.

 

 

 

2. ONLINE PRIHLÁŠKA
Čiarka

Pripravte si životopis- dôležité je, aby bol prehľadný a obsahoval Vaše predošlé pracovné skúsenosti. Dajte nám vedieť o svojich úspechoch, zručnostiach a Vašich silných stránkach.
Pripravili sme pre Vás formulár, vďaka ktorému budeme vedieť viac o Vašich skúsenostiach a očakávaniach. Je potrebné priložiť životopis, motivačný list a všetky ostatné dokumenty, ktoré sú podľa Vášho uváženia dôležité.

 

Pracovná ponuka

 

Pohovor

 

3. ZAVOLÁME VÁM
Čiarka

Ak ste úspešne prešli prvou fázou, t.j. rozborom Vášho životopisu personálnym oddelením, zavoláme Vám a dohodneme si termín stretnutia.
Máte nejaké otázky k pracovnej ponuke? Pýtajte sa, radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie.

 

 

 

4. STRETNUTIE
Čiarka

Čo môžete očakávať na stretnutí?
Opýtame sa Vás na Vaše odborné skúsenosti, plány do budúcna, vzdelanie a Vaše očakávania. Je to príležitosť aj pre Vás, aby ste nám položili otázky, preto si premyslite čo by ste o iZlato s.r.o. alebo ponúkanej pozícií chceli vedieť.

 

Stretnutie

 

Pracovný pohovor

 

5. INFORMÁCIE O VÝSLEDKU
Čiarka

Bez ohľadu na výsledok pohovoru si môžete byť istý, že sa Vám po stretnutí ozveme. Ak Vám v tejto chvíli nebudeme môcť ponúknuť prácu, budeme Vás informovať e-mailom. Ak sa naopak rozhodneme, aby ste sa k nám pridali, budeme Vás telefonicky kontaktovať a povieme Vám podmienky zamestnania. Veľa šťastia!
 

 


 PRÁVE HĽADÁME

Rýchlo rastieme, pomôž nám.