Voľné pracovné miesta

Staňte sa členom nášho tímu

Hľadáme práve Vás

Ak chceme aj naďalej rásť rýchlym tempom ako doteraz, opäť nadišiel čas rozšíriť naše rady. Si kreatívny a ambiciózny človek? V našom kolektíve Ťa radi uvítame. Potrebujeme človeka s chuťou do práce, ktorého baví učiť sa novým veciam, napredovať a motivovať k novým vylepšeniam.

Základné požiadavky

Vieme, že talentovaných ľudí nikdy nie je dosť, a preto, ak si sa našiel/a v niektorej z našich voľných pozícií, pošli nám svoj životopis, doklady o vzdelaní, praxi a kvalifikácii.

Aká je práca u nás

Kladieme dôraz na korektné a spravodlivé vzťahy, záleží nám na tom, aby sme svoju prácu robili s radosťou. Vieme, že ak chceme byť aj naďalej originálna a atraktívna firma, je nesmierne dôležité, aby sme boli flexibilní. Preto do nášho tímu vždy hľadáme práve takýchto ľudí.

s nami zažiarite
Prečo je práca u nas super?

iZlato.sk je najväčšie internetové zlatníctvo na Slovensku, funguje už roky. Každým dňom sa zdokonaľujeme, rastieme a vyvíjame, nie preto že musíme, ale preto, že chceme. Najviac sa tešíme inovatívnym zmenám, ktoré zákazníkom uľahčia nakupovanie. My nie sme len predajcami, ale sme aj ľuďmi, cieľavedomí a trpezliví ktorým záleží prinášať radosť prostredníctvom pracovného úspechu. Veríme, že práca by mala byť koníčkom, preto pokiaľ sa stotožňuješ s touto myšlienkou, si pre nás ten správny človek.

 

Prvá fáza náboru je zložená z podávania žiadostí. Počas procesu náboru, sa berú do úvahy len spoľahlivo napísané žiadosti. Naše ponuky možno nájsť na popredných portáloch a na našich webových stránkach v sekcii SERVIS A SLUŽBY/ VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA.

V prípade otvoreného náboru, t.j. ten, ktorý sa nevzťahuje na konkrétnu pracovnú pozíciu, budete vyzvaní pri predkladaní žiadostí o výber miesta (divíziu), ktorá Vás zaujíma. Následne budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Fáza II: Interview

Po analýze prihlášky (životopis a motivačný list), vyberieme skupinu ľudí, ktorá pozostáva
z najvhodnejších kandidátov. Úspešní žiadatelia sú pozvaní na pohovor. Počas pohovoru, by ste mali byť pripravení na otázky týkajúce sa, okrem iného aj, : vzdelania, pracovných skúsenosti, kariérnych plánov. Toto stretnutie môže mať rozhodujúci vplyv na budúcnosť Vašej kariéry. To je dôvod, prečo je nutné byť dôkladne pripravení: prečítajte si oznámenia, ktoré sú dôležité, a informácie uvedené na našich webových stránkach. Rozhovor je skvelou príležitosťou na to, aby ste mohli klásť otázky aj vy. Premýšľajte o tom, čo chcete vedieť v rámci vášho postavenia a úloh.

V prípade náboru do klenotníctva, je pohovor vedený jedným z regionálnych koordinátorov prípadne konateľom spoločnosti.

V prípade, že pracovisko má byť ústredie, náborový proces je riadený pracovníkom ľudských zdrojov. Zasadnutia sa môže zúčastniť taktiež jeden z vedúcich útvaru, ktorý má záujem o nového zamestnanca. Ak úloha vyžaduje jazykové znalosti, mali by ste byť pripravení stráviť časť rozhovoru v požadovanom jazyku.

Uvítame aj referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Fáza III: Výsledky náboru

Najčastejšie do 14 dní po ukončení náboru kandidáta, bez ohľadu na výsledok výberového konania, dostávate spätnú väzbu telefonicky alebo e-mailom. V závislosti od pozície, Vás pozveme do ďalšieho kola výberového konania.

Pamätajte, že aj keď sa vám to nepodarí na prvýkrát, odporúčame vám sledovať naše ponuky a opätovne požiadať o pozíciu, o ktorú máte záujem. 

 

Profil kandidáta

Práca v prevádzkach so šperkmi a hodinkami.

Po celej krajine hľadáme kandidátov, pre prácu v rýchlo rastúcej sietí výhradných predajní so šperkmi.

Ideálnym kandidátom je osoba so skúsenosťami v priamom styku so zákazníkom, komunikatívna, ochotná komunikovať s ľuďmi, s citom pre krásu, optimistickým prístupom k životu. Vážime si dobré vychovanie a schopnosť pracovať v tíme, rovnako ako túžbu zlepšiť svoju kvalifikáciu.

Poctivosť, dôvera a lojalita sú najcennejšie hodnoty pre spoluprácu s našou organizáciou. Vzhľadom k posunu systému, rovnako tak aj práca cez víkendy. Nevyhnutnou podmienkou, ktorá musí byť splnená u kandidátov je, samozrejme, dokončené stredoškolské vzdelanie s maturitou.

Práca vo výrobných odvetviach

V centrále spoločnosti v sú najväčšou skupinou pracovníci produktových divízií (divízia Gold / Silver / Diamonds / Obrúčky / Hodinky). U väčšiny z nových zamestnancov, ich práca vo firme začína práve v jednej z týchto produktových divízií. Počas skúšobného obdobia troch mesiacov, majú noví zamestnanci možnosť oboznámiť sa s produktmi, procesmi a konkrétnou prácou. Ideálnym kandidátom pre prácu je teda čestná osoba, ktorá je schopná pracovať v tíme a ktorá má schopnosť byť plne zapojená do svojich záväzkov.

Práca v administratívnom oddelení

V závislosti od vašich potrieb, vykonávame nábor odborných pozícií v administratívnych oddeleniach, ako napr. : Investičné oddelenie, oddelenie medzinárodných vzťahov, ľudských zdrojov a mzdovej agendy. 

 

Aktuálne voľné pracovné pozície: