Opravy a gravírovanie šperkov

Potrebujete zväčšiť alebo zmenšiť prsteň, obrúčky, vsadiť vypadnuté kamene, zirkóny či diamanty?

Vo Vašom meste neviete nájsť pomoc, alebo mesto, kde sú zlatníci, je ďaleko? U nás, v dielňach (spoločnosti iZlato) ponúkame vysokokvalitný servis opráv a úprav šperkov, stačí len zájsť na poštu a poslať nám ich. Náš kvalifikovaný kolektív Vám zaručene pomôže aj pri letovaní Vašich roztrhnutých retiazok, výmene zapínaní a karabiniek, leštení, matovaní, rhódiovaní alebo pozlátení - nosením opotrebovaných šperkov. Máte svoj obľúbený šperk dávno odložený kvôli poškodeniu? Je čas ho obnoviť a vrátiť sa tak ku krásnym spomienkam spojeným s týmto šperkom a my Vám s tým radi pomôžeme. Váš klenot bude ako nový!

Pozor - ak máte šperky, ktoré dávate často opravovať a stále sa lámu, trhajú, pošlite nám ich a my ich od Vás odkúpime ako materiál na výrobu nových. Druhou možnosťou je ich použitie ako protihodnota pri kúpe iného šperku z nášho internetového zlatníctva. Aj takto jednoducho viete získať nové šperky za Vaše staré zlato.

AKO NA TO? JEDNODUCHO! 

  1. Vytlačte si, prosím, FORMULÁR NA ÚPRAVU A OPRAVU ŠPERKOV stiahni tu
  2. Vyplňte tlačivo, napíšte zoznam, počet šperkov prípadne ich častí alebo váhu komplet.
  3. Šperky zabaľte spolu s tlačivom a vložte do bublinkovej obálky, ktorú bežne dostanete kúpiť aj na pošte.
  4. Zásielku nám pošlite doporučene poisteným listom (nie na dobierku). Zásielku si môžete sledovať na www.posta.sk v časti sledovanie zásielky  - po zadaní sledovacieho čísla, ktoré máte na zadnej strane podacieho lístku.
  5. Po doručení Vás budeme kontaktovať, správou alebo e-mailom Vám pošleme približnú sumu za naše služby podľa cenníka, ktorý je k nahliadnutiu nižšie.
  6. Po schválení a akceptovaní ceny za naše služby prostredníctvom sms alebo e-mailu, Vám ich opravíme, upravíme, či vykúpime. Následne šperky zašleme poštou na dobierku alebo kuriérom späť na Vašu adresu. Cena dobierky bude dohodnutá podľa ceny opravy, respektíve úpravy Vašich šperkov a poštovného.

 

Adresa sídla spoločnosti a zlatníckej dielne:

iZlato Slovenská republika s.r.o.
Eurovea, Central 1,
Pribinova 4,
811 09 BRATISLAVA 

iZlato Jewelry
OC Max, Dlhé Hony 1
058 01 Poprad

 

 

VÝKUP ALEBO VÝMENA ZLATA V ODKAZE NIŽŠIE:

Vymeňte svoje staré zlato a striebro za hotovosť alebo super nákup u nás

 

Kontakt na zodpovednú osobu
(príjem opráv) 

tel: +421 52 466 41 78 

 

 Fotogaléria