Opravy a gravírovanie šperkov

Potrebujete zväčšiť alebo zmenšiť prsteň, obrúčky, vsadiť vypadnuté kamene, zirkóny či diamanty?

Vo Vašom meste neviete nájsť pomoc, alebo mesto, kde sú zlatníci, je ďaleko? U nás, v dielňach (spoločnosti iZlato) ponúkame vysokokvalitný servis opráv a úprav šperkov, stačí len zájsť na poštu a poslať nám ich. Náš kvalifikovaný kolektív Vám zaručene pomôže aj pri letovaní Vašich roztrhnutých retiazok, výmene zapínaní a karabiniek, leštení, matovaní, rhódiovaní alebo pozlátení - nosením opotrebovaných šperkov. Máte svoj obľúbený šperk dávno odložený kvôli poškodeniu? Je čas ho obnoviť a vrátiť sa tak ku krásnym spomienkam spojeným s týmto šperkom a my Vám s tým radi pomôžeme. Váš klenot bude ako nový!

Pozor - ak máte šperky, ktoré dávate často opravovať a stále sa lámu, trhajú, pošlite nám ich a my ich od Vás odkúpime ako materiál na výrobu nových. Druhou možnosťou je ich použitie ako protihodnota pri kúpe iného šperku z nášho internetového zlatníctva. Aj takto jednoducho viete získať nové šperky za Vaše staré zlato.

AKO NA TO? JEDNODUCHO! 

  1. Vytlačte si, prosím, FORMULÁR NA ÚPRAVU A OPRAVU ŠPERKOV
  2. Vyplňte tlačivo, napíšte zoznam, počet šperkov prípadne ich častí alebo váhu komplet.
  3. Šperky zabaľte spolu s tlačivom a vložte do bublinkovej obálky, ktorú bežne dostanete kúpiť aj na pošte.
  4. Zásielku nám pošlite doporučene a poisteným listom (nie na dobierku ani balíkom, pretože balíky nám pošta nedoručuje, tým pádom sa predĺži čas pre riešenie Vašej opravy alebo úpravy, či výkupu). Zásielku si môžete sledovať na www.posta.sk v časti sledovanie zásielky  - po zadaní sledovacieho čísla, ktoré máte na zadnej strane podacieho lístku.
  5. Po doručení Vás budeme kontaktovať, správou alebo e-mailom Vám pošleme približnú sumu za naše služby podľa cenníka, ktorý je k nahliadnutiu nižšie.
  6. Po schválení a akceptovaní ceny za naše služby prostredníctvom sms alebo e-mailu, Vám ich opravíme, upravíme, či vykúpime. Následne šperky zašleme poštou na dobierku alebo kuriérom späť na Vašu adresu. Cena dobierky bude dohodnutá podľa ceny opravy, respektíve úpravy Vašich šperkov a poštovného.

 

Adresa sídla spoločnosti a zlatníckej dielne:

iZlato Slovenská republika s.r.o.
Eurovea, Central 1,
Pribinova 4,
811 09 BRATISLAVA 

iZlato Jewelry
OC Max, Dlhé Hony 1
058 01 Poprad

 

 

VÝKUP ALEBO VÝMENA ZLATA V ODKAZE NIŽŠIE:

Vymeňte svoje staré zlato a striebro za hotovosť alebo super nákup u nás

 

Kontakt na zodpovednú osobu
(príjem opráv) 

tel: +421 52 466 41 78 

 

 Fotogaléria