Darček pre priateľa, ktorý skutočne poteší

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Darček pre priateľa, ktorý skutočne poteší

Na špeciálnu príležitosť alebo na každodenné nosenie? Biele zlato alebo žlté zlato? Šperk, kvalitné manžetové gombíky či originálne pánske hodinky? Máme pre každého niečo. Viete, že Váš priateľ po niečom túži, no nemá odvahu si to kúpiť? Poznáte jeho vkus a štýl? Tak neváhajte a obdarujte ho darčekom, ktorý mu vyčarí úsmev na tvári. Vyjadrite mu, čo pre Vás znamená a kúpte darček, ktorý ho bude sprevádzať roky. Bez ohľadu na to, či sa jedná o lacnejší malý prívesok s možnosťou gravírovania alebo drahšiu pánsku retiazku. Našim darčekom vždy trafíte do čierneho.

 

Hodinky

Hodinky sú skvelým darčekom. Hodia sa tým, ktorí si dajú záležať na tom, aby všade prišli včas. Ešte viac sa však hodia tým, ktorí často meškajú. V našej ponuke máme okrem exkluzívnych zlatých hodiniek, aj hodinky rôznych značiek a pre rôzne rozpočty. Všetky ich však spája to, že sú štýlové a kvalitné. Teraz už len zohľadniť štýl vášho priateľa a skvelý darček môžete mať do 24h vo vlastných rukách.

 

Zlatý náramok

Niektorí chlapi nosia náramky radšej, niektorí možno menej. Niektorí ich možno zatiaľ nenosia, lebo ich doma nemajú a sami si ich nekúpia. Vy poznáte Vášho priateľa najlepšie a viete odhadnúť či a aký náramok by sa mu páčil. Pre milovníkov klasických kúskov máme širokú ponuku náramkov z bieleho a žltého zlata či striebra. Pre tých, ktorí sledujú trendy, ponúkame aj náramky v kombinácii s kaučukom, či zirkónmi.

 

Zlatý prívesok na gravírovanie

Ak by ste chceli Váš darček spraviť viac osobným, môžete zvoliť zlatý prívesok a vygravírovať naň iniciály, meno či dátum. Samozrejme dôležité je aj to, či váš priateľ má na čom ten prívesok nosiť. Ak áno, nezabudnite zohľadniť farbu retiazky, ktorú vlastní, aby sa k sebe s príveskom hodili. Ak nie, v našej ponuke nájdete množstvo retiazok z ktorých si určite vyberiete tú pravú pre Vášho priateľa.