Tip na darček k 18. narodeninám – Kvalitný, nadčasový šperk

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Tip na darček k 18. narodeninám – Kvalitný, nadčasový šperk

Osemnáste narodeniny sú výnimočné vo všetkých smeroch. Je to jedinečná udalosť v živote každého, jedná sa predsa o vstup do sveta dospelých. Preto by aj darček, ktorý zvolíte, mal odzrkadľovať túto atmosféru. Ak stále nemáte vybraný darček na túto udalosť, inšpirujte sa našou ponukou šperkov, vhodnou pre obe pohlavia. Darujte niečo krásne a hodnotné, čo váš oslávenec bude môcť mať navždy.

Darček pre vašu oslávenkyňu

Keď je už mladá dáma dospelá, určite ocení nadčasové kúsky šperkov, ktoré ju budú ďalej sprevádzať životom. Nezabudnite však brať do úvahy jej celkový štýl. Len tak určite nechybíte.

 

Jej prvý šperk s diamantom

Osemnáste narodeniny sú vhodnou príležitosťou na darovanie prvého šperku s diamantom. Na výber je veľa možností. Od zlatého prívesku s diamantom, prsteňa či náušníc, až po bohato zdobené náhrdelníky či náramky.

 

Exkluzívny Palmyra zlatý náramok

Trendy a hravé náramky Palmyra sú pre mladú dámu výbornou voľbou. Vyrobené sú z kvalitného zlata a ich výhodou je možnosť dokúpiť ďalšie prívesky, ktoré náramok spravia jedinečným.

 

Zlatý náhrdelník s menom

Hľadáte osobnejší darček? Darujte jej zlatý náhrdelník s jej menom. Takýto šperk je taktiež trendy a zároveň ho môže nosiť počas celého života. Môžete zvoliť zlatý náhrdelník v žltom a bielom prevedení. Závisí od jej štýlu.

 

Šperk s kameňom podľa znamenia zverokruhu

Jedna z možností na osobnejší darček, je šperk s kameňom podľa znamenia zverokruhu, ktorý mladej dáme podľa astrológie prinesie šťastie.

 

Menší rozpočet? Žiadny problém!

Máte obmedzený rozpočet a predsa chcete darovať kvalitný šperk? Darujte jej trendy prsteň, prívesok, náušnice zo zlata či striebra.

 

Darček pre vášho oslávenca

Mladí páni sa radi pýšia hodinkami, retiazkami či náramkami. Ak budete brať na zreteľ štýl mladíka, pre ktorého darček kupujete, z našej ponuky rýchlo vyberiete ten správny kúsok.