Zvoľte najkrajší darček k 40.narodeninám

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Zvoľte najkrajší darček k 40.narodeninám

Každé okrúhle narodeniny sú výnimočné. Tie 40. možno pre niekoho nie až tak ako 50. či 60., ale významné v živote každého z nás určite sú. Keďže sa dožívame v priemere 80 rokov, práve deň štyridsiatych narodenín je tým dňom, kedy začíname druhú polovicu nášho života. Práve to je ten čas, kedy sú deti u väčšiny z nás už minimálne školopovinné, máme život pevne vo svojich rukách a tešíme sa na nové výzvy a zážitky.

K takýmto významným udalostiam patria bez pochyby aj významné darčeky. Ak zvolíte šperk, určite zvolíte správne. Tipy na darčeky v podobe šperkov pre dámy a pánov vám prináša náš darčekový poradca.

 

Darček pre dámy k 40-ke môže byť odvážny

Ženy oslavujúce 40. narodeniny v žiadnom prípade nepovažujte za staré. Po prvé nimi ani zďaleka nie sú a po druhé, práve štyridsiatničky si to, že starnú, absolútne nepripúšťajú. Majú zabehnutú kariéru a detičky vo veku, kedy už nepotrebujú ich dennodennú starostlivosť. Vďaka tomu vedú (opäť) aktívny život, cestujú, zabávajú sa. A ešte stále sú ochotné experimentovať. Majú však už jasne vycibrený vkus a žiadnymi napodobeninami originálov ich nepotešíte. Darčeky preto voľte s dôrazom na štýl a kvalitu. Ak sa jedná o kamarátku, hodnotný zlatý prívesok ju určite poteší. Ak sa jedná o manželku, zaslúži si nový elegantný náramok či náhrdelník. Sami sa rozhodnite, či uprednostníte šperk na bežné nosenie alebo pre špeciálne príležitosti. Ak zvolíte druhú možnosť, sety zlatých šperkov zdobené pravými perlami sú skutočne tou správnou voľbou.

 

Darček pre muža k 40. narodeninám? Vyberte niečo originálne.

Niekedy sa môže zdať, že vybrať darček pánom, je náročné. Sú ochotní menej experimentovať ako dámy, hodinky či šperky nosia väčšinou tie isté kým sa im nezunujú, kým „nezostarnú“ alebo kým sa nezúčastnia určitej výnimočnej udalosti. A práve ples, firemný gala večer, oslava okrúhlych narodenín niekoho iného, prvé sväté prijímanie či maturita dieťaťa sú udalosťami, ktoré si vyžadujú nevšedný šperk. Presne taký, aký pánovi môžete darovať k jeho 40. narodeninám.

Klasikou sú zlaté manžetové gombíky. Na výber máte žlté aj biele zlato v rôznych tvaroch a symboloch. Je to jeden z darčekov, ktorý využije, aj keď ich náhodou dostane naraz od viacerých. Dajú sa porovnať so ženskými náušnicami. Tie si ženy menia niekedy aj každý deň a nikdy ich nie je dosť.

Exkluzívnejším darčekom sú značkové hodinky. Nie také, na bežné nosenie, ale práve na občasné príležitosti. Slúžia ako doplnok k formálnemu odevu.

Ak muž obľubuje nosenie prsteňov, určite nespravíte chybu, ak vyberiete nejaký, ktorý mu jeho 40. narodeniny bude pripomínať. Ponuka pánskych prsteňov je bohatá a určite nájdete presne taký, ktorý sa mu bude páčiť a bude sa hodiť jeho povahe či vkusu.