Tipy na najkrajší darček k 30. narodeninám

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Tipy na najkrajší darček k 30. narodeninám

Čo lepšie ako šperk vyjadrí vašu pozornosť a úctu k oslávencovi? Darček v podobe šperku je trvácny, nadčasový, kvalitný a nevšedný. V našom darčekovom poradcovi vám prinášame návrhy na darček k 30. tke pre dámy aj pánov. Nech sa páči.

 

Darček pre dámy tridsiatničky

Dámy v tomto veku majú väčšinou už vyhranený svoj vlastný štýl, ktorý poznajú aj ich blízki. Zväčša majú rozbehnutú kariéru, sú sebestačné, čo to precestovali a vedia čo od života chcú. Zároveň sú ešte stále dosť mladé pre uletené kúsky a módne trendy a aby si život naplno užívali. Máte aj vy takú oslávenkyňu? Darujte jej šperk, ktorý priam vystihne jej životný štýl.

 

Moderné kúsky pre dámy so štýlom

Sleduje vaša oslávenkyňa módne trendy a má rada netradičné kúsky? V tom prípade môžete siahnuť napríklad po otvorenom prsteni. Tie sú už nejakú dobu veľmi trendy a určite budete mať z čoho vyberať. Nájdete ich v prevedení bieleho, ružového a žltého zlata, bez kamienkov alebo aj také zdobené opálom, zirkónom či iným kamienkom. Chybu nespravíte ani ak zvolíte prsteň z ružového zlata zdobený klasickými alebo čiernymi diamantmi či morganitom. Vašu oslávenkyňu by mohol potešiť zlatý náramok, náušnice či prívesok.

 

Dotyk elegancie v podobe šperku

Klasické elegantné šperky sú niečo, čo dáma v tomto veku určite využije. Prsteň s diamantom, elegantný zlatý náramok, štýlové náušnice či trblietavý náhrdelník sú neodmysliteľnými módnymi doplnkami na rôznych významných akciách, ktoré vaša tridsiatnička určite navštevuje. Ak viete, že inklinuje elegantnému štýlu a vo svojej šperkovnici ešte neskrýva perlové šperky, možno je na čase to zmeniť. Sú to totiž kúsky, ktoré by každá dáma mala mať.

 

Darček pre pánov tridsiatnikov

Vlastní váš oslávenec manžetové gombíky? Ak nie, mali by ste to zmeniť. Je to jeden zo základných kúskov, ktoré by páni mali mať vo svojej zásuvke. Ak ich aj nebude využívať každodenne, v tomto veku má určite veľa príležitostí, pre ktoré sa mu hodia. Doprajte mu šmrnc elegancie s manžetovými gombíkmi z bieleho alebo žltého zlata. V prípade, že už manžetové gombíky vlastní a nechcete mu kupovať nové, skúste trendy náramok, napríklad zlatý s kaučukom, alebo retiazku, ktorú bude môcť nosiť každodenne.