Škorpión je tajomné a najmenej predvídateľné znamenie

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Znamenie Škorpión je najmenej pochopené znamenie zverokruhu. Z dôvodu svojej neuveriteľnej vášne a sily je často považované za ohnivý znak. V skutočnosti je Škorpión vodným znamením, ktoré svoju silu čerpá z psychickej a emocionálnej sféry. Podobne ako aj ostatné vodné znamenia je mimoriadne predvídavý a intuitívny. Škorpióny vedia čo chcú, stále si idú za svojim cieľom a neboja sa tvrdo pracovať, aby ho dosiahli. Nikdy neukazujú svoje karty a ich tajomná povaha je to, čo ich robí tak lákavými a očarujúcimi.

Zvoliť správny darček pre Škorpióna nám môže pomôcť astrológia

Škorpión je znamenie, ktoré prečítať je zo všetkých znamení najťažšie. Je nevypočítateľný a svoje skutočné emócie pred svetom skrýva. Žije vo svojej bublinke a pred ľuďmi nezvykne ukazovať svoju skutočnú tvár. Keď volíte darček pre Škorpióna, snažte sa nepreháňať. Aj keď môže byť náročné vyberať darček pre tak nepredvídateľný znak, veríme, že kvalitným šperkom u neho zabodujete. Bude to darček, ktorý mu môže zostať navždy. Aby sme výber darčeka pre vášho Škorpióna uľahčili, môžeme použiť ešte niekoľko poznatkov z astrológie. O Škorpiónovi vieme, že je to najsenzuálnejšie znamenie a kameňmi, ktoré mu prinášajú šťastie, sú akvamarín, granát, topás, rubín a opál. Teraz už len nájsť tú správnu kombináciu.

Ak volíte darček pre pána Škorpióna, zamyslite sa najprv, čo zo šperkov zvykne nosiť. Tak môžete vybrať zlatú retiazku, hodinky, zlatý náramok či prsteň. Potom si ďalej môžete vybrať zo žltého alebo bieleho zlata, prípadne ich kombinácie. Ak váš Škorpión obľúbenú retiazku už má, môžete mu k nej dokúpiť zlatý prívesok.

Pre dámy Škorpiónky je ten výber o čosi väčší, keďže je faktom, že šperky nosia ženy častejšie. Okrem spomenutých retiazok, hodiniek, náramkov či prsteňov, tak môžete zvoliť aj náhrdelník, prívesok dokonca aj set šperkov. Keďže Škorpiónom šťastie prinášajú krásne kamene, ten výber je priam inšpirujúci. Môžete zvoliť šperky s jedným druhom kameňa alebo kombináciou rôznych.

Ak by ste chceli, aby bol Váš darček pre Škorpióna osobnejší, môžete na šperky dať vygravírovať jeho iniciály, dátum narodenia alebo niečo, čo je pre vás oboch významné. Určite to ocení.