Darček pre muža? Nech je praktický a hodnotný.

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Darček pre muža? Nech je praktický a hodnotný.

Trápite sa nad výberom darčeka pre muža? To predsa nemusíte! Stačí si uvedomiť, že muži, v porovnaní so ženami, sú vo všeobecnosti viac praktickí a na druhej strane možno o niečo menej nároční. Nepotrebujú toho veľa a to, čo majú, skutočne aj využijú. Prezrite si našu ponuku pre pánov a inšpirujte sa tipmi na hodnotné darčeky pre každú príležitosť.

 

Zlatý prívesok na gravírovanie

Ak muž, pre ktorého darček kupujete, zvykne nosiť retiazky, môžete ho potešiť aj takýmto zlatým príveskom. Tým, že mu dáte vygravírovať niečo, čo pre neho niečo znamená, spravíte darček viac osobným a ukážete mu, že vám na ňom naozaj záleží. Vygravírovať mu môžete napríklad nejaký dátum, meno alebo iniciálky. Predtým ako prívesok kúpite, nezabudnite sa ubezpečiť, či daný muž už má retiazku, na ktorej by prívesok nosil a z akého zlata je vyhotovená. Či je zo zlata žltého alebo bieleho, tak, aby sa mu ten prívesok hodil. Ak retiazku nemá, máte rovno tip na ďalší darček.

 

Zlatý náramok

Zlatý náramok je perfektný darček pre pánov, nakoľko nemusí byť veľmi nápadný a zároveň je krásnym doplnkom pre tých, čo si na svojom vzhľade dajú záležať. Pri jeho výbere však dávajte pozor, aby ste určili správnu dĺžku náramku. Nemal by mu v bežnom používaní prekážať a zároveň, nesmie mu byť ani malý. V závislosti od ostatných doplnkov, ktoré daný muž nosí, môžete zvoliť prevedenie žltého zlata, bieleho zlata alebo ich kombináciu.

 

Zlaté manžetové gombíky

Niektorí muži ich nosia často, niektorí ich využívajú iba občas, ale každý skutočný pán by vo svojej zásuvke mal mať aspoň jeden kvalitný pár manžetových gombíkov. Ak ich muž, pre ktorého darček kupujete nemá, máte skvelý tip na darček. Určite sa vyskytne príležitosť, kedy ich bude môcť využiť. Ak už nejaké má, znamená to, že ich nosieva a že aj tie od vás určite využije. V našej ponuke nájdete zlaté manžetové gombíky, s ktorými sa žiaden muž nezahanbí. Práve naopak! Na jeho košeli budú krásne vynikať.