Rak ocení nie iba darček, ale aj spôsob akým ho odovzdáte

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Osoby narodené v znamení Raka sú väčšinou citlivé, dobrácke a so silným zmyslom pre rodinu. Sú radi keď sa majú na koho spoľahnúť, vo chvíľach, keď sa cítia neisto. Niekedy sú však tvrdohlavé a ťažké na kompromis. Rovnako ako ich znamenie Rak, zvonku sa tvária tvrdo, ale vo vnútri sú nežné. Rak obľubuje prepych a aj ostatných hodnotí viacej podľa zovňajšku. Miluje všetko čo má pre neho osobný význam a ocení, keď je odovzdávanie darčeka tak trochu teatrálne. Okrem hlavného darčeka, tak môžete kúpiť ešte nejakú maličkosť a osobitne to zabaliť. Pri podávaní môžete darčeky dávať po jednom a pri tom vášmu Rakovi rozprávať, prečo ste sa rozhodli darovať mu práve tieto darčeky. Rak si určite bude vážiť, že ste sa posnažili nájsť dary, ktoré sa hodia k jeho osobnosti.

Smaragd, perly či kryštál Rakovi prinášajú šťastie

Keďže Rak oceňuje kvalitu, trvácnosť a má rád prepych, kus kvalitného šperku sa vám ako darček určite osvedčí. Ak sa rozhodnete ísť touto cestou, určite sa nechajte uniesť a neobmedzujte si rozpočet. Rak je veľmi sentimentálny a verí vo frázu „raz a navždy“. Veľmi často sa zvykne pripútať k veciam a emóciám a už ich nikdy nepustiť. Nad výberom šperku sa dobre zamyslite a uistite sa, že to u vášho Raka vzbudí správnu emóciu. Vážiť si ho tak bude navždy.

Voľbou kvalitného zlata, žltého či bieleho, nepochybne zabodujete. Ak chcete vybrať šperk s kameňom, určite zvoľte smaragd. Ten by mal Rakovi prinášať šťastie. V závislosti od toho, aký druh šperkov má váš Rak najradšej, môžete zvoliť náušnice, náhrdelníky, prstene či náramky s týmto zeleným kameňom. Ďalej by na neho mali priaznivo pôsobiť aj perly a kryštály. Ak máte limitovaný rozpočet alebo ak by ste chceli k darčeku ešte niečo pridať, okrem uvedeného môžete zvoliť aj prívesok so smaragdom, perlami či kryštálom. Keďže je Rak rodinne založený, dobrým nápadom na doplnkový darček môže byť aj kvalitný rámik na fotky. Každého z nás predsa poteší, keď si tie najkrajšie spomienky, napríklad zo života našich detí, môžeme uložiť na miesto, ktoré je toho hodné. A strieborné fotorámiky sú na to skutočne ideálnou voľbou.