Darček pre Kozorožca by mal byť trvácny, praktický a kvalitný

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Kozorožec má vrodenú odvahu a vytrvalosť prekonávať všetky prekážky, ktoré mu stoja v ceste za dosiahnutím jeho dlhodobého cieľa. Nedovolí, aby ho čokoľvek od neho odpútavalo. Kvôli ich rozhodnému zameraniu sa na cieľ, sú Kozorožce často vnímané ako chladné a neemotívne. Ľudia narodení v tomto znamení sú na svoj vek zrelí a zvyknú byť perspektívnejší ako iné znamenia zverokruhu. Hovorí sa, že Kozorožce dospievajú opačne. Na začiatku sú až príliš zrelí a cieľavedomí, vekom prebúravajú prekážky a ako sa ich ciele začínajú uskutočňovať, aj oni sú viacej uvoľnení a povahou mladnú. Nie žeby nemali svoju zábavnú stránku, ale ukazujú ju iba určitým ľuďom.

Keď hľadáte darček pre Kozorožca vezmite do ohľadu aj jeho ambicióznu a investičnú povahu. Kozorožec totižto rád prikladá peniažtek ku peniažteku a je rád, keď je materiálne dobre zabezpečený. Keďže rád investuje, určite ho potešíte kvalitným šperkom, ktorý bude udržiavať svoju hodnotu.

Šperk ako darček? Kozorožca to určite poteší

Kozorožce sú veľmi pragmatické a preto na štýl šperkov nedávajú veľký dôraz. Skôr ich berú ako majetok. Keďže sú naklonení k materiálnym veciam v živote, dávajú dôraz skôr na vysokú kvalitu a zručnosť. Preto pri voľbe šperku ako darčeka pre Kozorožca, radíme dbať na eleganciu zvoleného kúska.

Ak váhate, aký šperk by sa vášmu Kozorožcovi hodil, môžeme sa ešte hlbšie pozrieť na charakteristiky tohto znamenia. Podľa astrológie Kozorožcom prinášajú šťastie všetky tmavé kamene: ónyx, granát, zafír ale aj čierny diamant a čierne perly. Aký druh šperkov zvykne váš Kozorožec nosiť? Náušnice, náramky, prstene, náhrdelníky? Popremýšľajte a už môžete byť bližšie k vášmu ideálnemu darčeku. Ak si predsa nie ste istý, či vaša snaha padne na úrodnú pôdu a či váš darček obdarovaného poteší, stále môžete zvoliť ako možnosť aj darčekovú poukážku a vás Kozorožec si bude môcť vybrať sám. Presne podľa svojho vkusu.