Tipy na darčeky podľa znamenia zverokruhu

Vodnára vystihuje výstrednosť
darček pre Ryby by mal byť nadčasový
Darček pre barana
Býk je praktický a dá si záležať na kvalite
Znamenie Blíženci – aký darček ich poteší?
Aký darček zvoliť pre Raka
Vyberáte darček pre Leva?
Panna má vyleštený vkus
Váhy majú radi vkusné kúsky
Škorpión je tajomné znamenie
Strelec má nespútanú povahu
Darček pre Kozorožca

Tipy na darčeky podľa znamenia zverokruhu

 

Poznáme to všetci. Rozhodli sme sa darovať kvalitný, trvácny a hodnotný darček v podobe šperku, ale sme si nie istí, ktorý je ten správny. Čo tak sa inšpirovať astrológiou? Tá skrýva množstvo poznatkov, ktoré nám môžu pri výbere vhodného darčeka skutočne pomôcť. Samozrejme za predpokladu, že viete, v akom znamení je obdarovaný narodený. Nech sa páči, inšpirujte sa!

 

Prinášame vám opisy všetkých znamení zverokruhu, spolu so zoznamom kameňov, ktoré im prinášajú šťastie. Na vás ostáva už len vybrať konkrétny darček. Aj keď sa hovorí, že dôležité je, aby sa darček páčil tomu, komu je určený, predsa len, vďaka našej bohatej ponuke kompromisy robiť nemusíte. Vyberiete šperk, ktorý sa bude páčiť aj jemu či jej, a s ktorým sa zároveň stotožníte aj vy.

 

V znameniach je prvoradý kameň

 

Ako si budete môcť prečítať pri popisoch každého jedného znamenia, najviac sa darčeky vhodné pre znamenia medzi sebou líšia v kameňoch, ktoré sú pre dané znamenie šťastnými. Zlatý prsteň sa hodí rovnako pre dámu v znamení kozorožca, ako pre tú narodenú v znamení barana. Náhrdelník z bieleho zlata poteší dámy vodnárky aj panny. Elegantné manžetové gombíky skrášlia košeľu strelcovi, býkovi a levovi.

 

Ak má byť však súčasťou šperku aj kameň, vsaďte na kameň podľa zverokruhu. Veľmi jednoducho vďaka tomu urobíte aj príbeh. Veď čo je príjemnejšie ako počuť pri venovaní, že ste sa rozhodli napríklad v prípade blíženca pre ametyst, pretože ten by mu mal priniesť šťastie? Presne to šťastie, ktoré mu od srdca želáte...

 

Možno sa pýtate, jasné, ženám vybrať darček s kameňom nie je problém. Ale čo mužovi? Veru, vedzte, že aj muži nosia šperky s kameňmi. Prívesky, prstene aj spomínané manžetové gombíky sú bežnou výbavou moderného muža.