Vrátenie šperkov do 100 dní v iZlato.sk

Kupujúci zodpovedá za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s ním iným spôsobom, než aký je potrebný na zistenie povahy, vlastností a funkčnosti tovaru.

Šperk vložte do plastovej obálky, ktorá je bežne na predaj na pošte. Na túto obálku napíšte adresu iZlato Jewelry, OC MAX, Dlhé hony 4588/1, 058 01 Poprad a odošlite poisteným listom (nie na dobierku).  

Sledovať pohyb Vami odoslanej zásielky môžete na stránke Slovenskej pošty - www.posta.sk v sekcii Sledovanie zásielok. Podacie / sledovacie číslo zásielky nájdete na zadnej strane podacieho lístka.

 

Zásielka od Vás musí obsahovať nasledovné:

 

Dôležité upozornenie!!! Pomôžeme Vám s výberom iného šperku? Chcete, aby sme sa s Vami spojili a pomohli Vám vybrať šperk podľa Vašich predstáv? Zaškrtnite, prosíme, na to určené políčko vo formulári Odstúpenie od zmluvy a my Vás budeme spätne kontaktovať.

Ďalej upozorňujeme o právach spotrebiteľa, podľa ktorého právo na výmenu a odstúpenie od zmluvy uzatvorenej na diaľku nemá spotrebiteľ v prípade zmluvy, ktorej predmetom je neprefabrikovaná vec, teda tovar nami nedeklarovaný ako SKLADOM, alebo je vec vyrobená na základe špecifikácií spotrebiteľa, prípadne slúži na uspokojenie jeho individualizovaných potrieb. Príkladom takýchto vecí môžu byť prstene vyrobené na individuálnu objednávku veľkostí, taktiež personalizované výrobky (napr. pomocou gravírovania).

iZlato.sk si vyhradzuje tiež právo na neschválenie vrátenia do 100 dní v prípade tovaru, ktorý javí známky viditeľného nosenia, značného povrchového opotrebenia alebo mechanického poškodenia.

 

 


 

BEZPEČNÝ NÁKUP 

SAEC - Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.

SSL certifikát - Stránky na ktorých vypĺňate osobne údaje sú zabezpečené SSL certifikátom a údaje ktoré vyplníte sú zašifrované.

 

SAEC - Certifikácia internetových obchodov

Certifikácia je proces hodnotenia internetového obchodu, ktorý je v prípade úspešného zavŕšenia potvrdený vydaním certifikátu. Certifikovaný obchod SAEC - Bezpečný nákup prináša zákazníkom internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.

 

Obchodník okrem iného dodržiava:

  • úplné a pravdivé informácie o prevádzkovateľovi internetového obchodu (IČO a sídlo obchodníka, kontakty na zodpovedné osoby a pod.),
  • úplné a pravdivé informácie o tovare, resp. službe a cenách vrátane všetkých poplatkov,
  • úplné a pravdivé informácie o procese objednávania, dodacích podmienkach a spôsobe vybavenia objednávky (spôsob dodania tovaru, resp. služby, cena za dopravu, možnosti platenia a pod.),
  • spôsob a podmienky uplatnenia reklamácie tovaru, resp. služby
  • spôsob ďalšej komunikácie so zákazníkom (e-mail, telefón,...)

 

 

SAEC certifikát

Certifikačné pravidlá stanovuje Slovenská asociácia pre elektronický obchod ako tuzemská autorita pre oblasť elektronického obchodu. Sú vytvorené na základe platných zákonov - najmä Smernice Európskeho parlamentu a Rady pre elektronický obchod, občianskeho zákonníka, zákona o elektronickom obchode, zákona na ochranu spotrebiteľa a certifikačných pravidiel v krajinách EÚ. Certifikačné pravidlá vyžadujú poskytnúť zákazníkovi dostatok informácií potrebných pre rozhodnutie o nákupe a uskutočnenie bezpečného nákupu, ale súčasne nezaťažujú obchodníka nadbytočnými požiadavkami. Uplatňovanie certifikačných pravidiel je predmetom pravidelnej kontroly v certifikovaných obchodoch. Zoznam certifikovaných internetových obchodov nájdete tu

 

OCHRANNÉ ZNÁMKY

iZlato je registrovaná ochranná známka a jej použitie je prísne zakázané. Ochranné značky, logá a servisné značky (kolektívne označované ako "Ochranné známky") zobrazené na stránke sú registrovanými a neregistrovanými značkami. Nič na tejto stránke by sa nemalo vykladať ako nepriame, zákonné, alebo iné udelenie akejkoľvek licencie alebo práva na používanie akejkoľvek ochrannej známky uvedené na stránke bez písomného súhlasu spoločnosti iZlato s.r.o. alebo tretej osoby, ktorá prípadne ochranné známky umiestnené na stránke vlastní. Použitie obchodných značiek na stránke alebo iného obsahu tejto stránky, s výnimkami uvedenými v Podmienkach použitia je prísne zakázané.

GARANCIA NAJNIŽŠÍCH CIEN

Pokiaľ nájdete niekde výhodnejšiu cenu za identický zlatý šperk, ako máme my, znížime cenu pod úroveň konkurencie a obdržíte ešte aj hodnotný darček.

NAJŠIRŠÍ SORTIMENT

Nájdete u nás najviac zlatých a diamantových šperkov na Slovensku.

NAJRÝCHLEJŠIE DORUČENIE

Naše sklady obsahujú takmer 99% ponúkaného sortimentu, ostatné sme schopní vyrobiť a následne aj doručiť k Vám už aj do 24 hodín.

BEZPEČNÁ PLATBA A PREPRAVA

Zabezpečené platobné systémy a poistené doručenie kuriérom alebo na Vašu poštu.

NAJVIAC INFORMÁCIÍ A RÝCHLA TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA 

K dispozícii sú Vám nielen kompletné informácie o danom šperku, ale aj kvalitné fotografie, možnosť poradiť sa priamo cez on-line chat, a máte možnosť si OBJEDNAŤ Váš šperk na bezplatnej telefonickej linke 0800 300 575.  Na emailovej adrese info@izlato.sk alebo telefonickej linke 0908 999 000 sa môžete obrátiť na zákaznícky servis, napr. pre viac info o Vašej objednávke.