Darčekom pre Strelca môže byť aj šperk s kameňom, ktorý mu prináša šťastie

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Darčekom pre Strelca môže byť aj šperk s kameňom, ktorý mu prináša šťastie

Strelec je znamenie s nestálou povahou, ktorého charakterizuje premenlivosť a flexibilita. Tieto vlastnosti dokonale vystihujú jeho hlboko zakorenenú túžbu po zmene. Strelci sú rodení preto, aby skúmali a je pre nich dôležité mať možnosť sa len tak potulovať. Romantickí Strelci hľadajú svojich spolujazdcov v bezhraničných potulkách, ktoré sú pre ich vzťah obzvlášť dôležité.

Kameň, ktorý pozitívne vplýva na Strelcov, je v prvom rade topás. Ten pozitívne vplýva na ich zdravie a bohatstvo. Modrý zafír taktiež ochraňuje zdravie Strelcov a príťažlivo pôsobí na priateľov. Priaznivo na nich pôsobia aj tyrkys, ametyst a granát. Čo tak darovať im šperk s takýmito kameňmi? Šperky im zostanú navždy a tým svojmu Strelcovi vyjadríte svoju úctu, lásku a rešpekt. Šperky predsa nedarujeme každému.

Ku Strelcovej povahe sa hodia hravé šperky

Strelci milujú slobodu. Nie sú tým typom, ktorý by chcel byť niečím viazaný, šperky nevynímajúc. Preto pri ich výbere treba byť trochu opatrný. Toto znamenie zverokruhu si zväčša nepotrpí na veľkých a veľmi pútavých šperkoch. Skôr preferuje decentné náušnice, náramky, náhrdelníky či prívesky. Ideálne keď vybrané šperky hovoria nejaký príbeh alebo sú hravé a nie príliš odmerané. Tak, aby ich váš Strelec mohol nosiť každodenne. Navyše, takéto druhy šperku nesymbolizujú taký záväzok ako diamantový prsteň či náhrdelník, takže dáma Strelec nebude cítiť taký tlak, aby ich prijala ako symbol nejakého väčšieho záväzku. Samozrejme, nehovoríme o situácii, keď takýto záväzok práveže potvrdiť chcete.