Darček pre Pannu v podobe šperku – hlavne nech je decentný

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Rezervovaná Panna môže byť na nakupovanie darčekov jedným z najnáročnejších znamení zverokruhu. O tom čo potrebuje, čo sa jej páči, prípadne nepáči nezvykne veľa hovoriť. Navyše extravagantné darčeky môžu byť pre Pannu vyslovene nepríjemné. Aj keď ich štýl a prejav sú niekedy podceňované, majte na pamäti, že väčšina osôb narodených v tomto znamení, má vycibrený vkus. Vedia oceniť kvalitu aj hodnotu daru. Starajú sa o seba, chcú zostať fit, zdraví a organizovaní.

Osoby narodené v znamení Panna majú radi čistotu a sú orientované na detaily vo všetkom čo robia. Možno aj preto sú takí lojálni, láskaví a starostliví priatelia. Keďže sú skromné, Panny radšej preferujú jednoduché a jemné šperky a naopak nikdy nevolia veľké a veľmi výrazné kúsky. Minimalistickým šperkom u Panny nič nepokazíte.

Ktoré kamene sa hodia Panne?

Keďže Panna ocení jemné šperky, nechybíte, ak jej darujete šperk bez kameňa. Ale uznajme, tie s kameňmi sú predsa len krajšie a ak aj majú na sebe kamienok, dva, či viacej, nemusia byť veľmi výrazné. K Panne sa hodia achát, granát, topás či polodrahokamy. Prinášajú im úspech a šťastie. Krásne vyniknú, ak sú zapracované v zlate. Na výber máte šperky s jedným druhom kameňa alebo kombináciou viacerých. Ak sa neviete rozhodnúť, aký druh šperku zvoliť, popremýšľajte čo vaša Panna vlastní a ako často to nosí. To vám môže uľahčiť výber. Keďže osoby narodené v tomto znamení musia mať všetko pekne zorganizované, môžete popremýšľať, či by napríklad aj zlaté hodinky neboli vhodným darčekom.

Ak si nie ste istý, či sa s výberom šperku trafíte, využite možnosť darovať vašej Panne darčekový poukaz. Ten ponúkame v rôznych hodnotách. Nech si sama vyberie ten pravý šperk pre ňu.