Výnimočné darčeky pre výnimočného priateľa

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Výnimočné darčeky pre výnimočnú priateľku

Ak máte priateľku, ktorú môžete označiť menovkou navždy najlepšia priateľka (obľúbená anglická skratka BFF – best friend forever), máte obrovské šťastie. Urobte jej radosť, dajte jej najavo, čo pre Vás znamená a čo pre Vás znamená vaše vzájomné priateľstvo. V našej ponuke nájdete exkluzívne šperky ozdobené diamantom či pravými perlami, ale aj jednoduchšie zlaté či strieborné šperky vhodné pre každú príležitosť. Prinášame niekoľko tipov na darčeky, ktoré vašu BFF určite potešia.

 

Zlatý prívesok so začiatočným písmenom mena vašej priateľky

Ak ho ešte nemá, určite ju takýto darček poteší. Podľa jej vkusu, môžete vybrať prívesok z bieleho alebo žltého zlata, so zirkónmi alebo bez. Ak plánujete kupovať samotný prívesok, bez náhrdelníka, preverte si predtým, či nejaký náhrdelník, na ktorom by váš darček mohla nosiť, už má a prípadne akej je farby. Musia s príveskom ladiť.

 

Náhrdelník s menom

Podobne ako prívesok, aj náhrdelník s menom vašej priateľky je skvelým darčekom a navyše už dlhšie aj krásnym módnym trendom. Preslávila ho postava Carrie Bradshaw v známom seriáli Sex v meste. Aj ona ho dostala ako darček od kamošky. U nás ich nájdete, ako väčšinu našich šperkov, v žltom aj bielom zlate. Ak ste v našej ponuke nenašli meno vašej priateľky, prípadne by ste jej chceli darovať prívesok s jej prezývkou, neváhajte nás kontaktovať.

 

Zlatá retiazka na nohu

Retiazka na nohu sa predovšetkým cez leto, na opálenú pokožku, skvele hodí ako módny doplnok. Ak je vaša kamoška milovníčka módy a na svojom vzhľade si dá záležať, takýto darček ju určite poteší. V prípade, že by ste chceli darovať darček, ktorý by vás mal symbolicky spájať, môžete si kúpiť rovnakú aj vy.

 

Zlaté náušnice

Nosí vaša kamarátka rada náušnice? V našej ponuke určite nájdete také, čo by sa jej hodili. Krátke, dlhé, okrúhle, moderné, nadčasové, s kamienkami a bez nich. Budete mať z čoho vyberať.