Čo robí ženu krajšou, a zároveň tak pôvabnou a úžasnou, ak nie šperk darovaný z lásky? Z vlastných skúseností vieme, ako náročný vie byť výber toho správneho zásnubného prsteňa. A preto ešte pred tým, ako sa pustíte do jeho vyberania, nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a radami. Ak nechcete nechať nič na náhodu, pozrite si, ako prebiehajú zásnuby.

Výberu dokonalého zásnubného prsteňa prikladajú veľký význam ženy aj muži. Dámy sa túžia cítiť prekvapené a potešené, páni majú za cieľ vybrať ten pravý prsteň, pri ktorom dostanú odpoveď: „Áno!“.

V internetovom obchode iZlato rozumieme vašim potrebám a očakávaniam. Preto vám dávame na výber z veľkého množstva originálnych zásnubných prsteňov najvyššej kvality.

Perfektný zásnubný prsteň? Jedine v iZlato! Zásnubný prsteň by mal byť predovšetkým ušľachtilý a elegantný. Naše prstene sú vyrobené z najkvalitnejších rúd a najkrajších kameňov. Najobľúbenejšie sú klasické zlaté prstene zo žltého zlata a prstene z bieleho zlata s modernejším charakterom. Tradične by mal prsteň obsahovať najmenej jeden kameň. Zvyčajne ide o diamant, ale v posledných rokoch získavajú na popularite farebné kamene rôznych tvarov, napríklad rubíny, topásy, zafíry a iné. Skutočným hitom je mimoriadne romantický a originálny prsteň v tvare srdca.

Tipy a triky / Nechajte sa inšpirovať

Zásnuby

 
Dostupnosť
Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku