Darček pre dedka praktický a nadčasový

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Darček pre dedka? Štýlový, praktický a nadčasový.

Ako by ste opísali vášho dedka? Čo si na ňom vážite, pre aké vlastnosti ho obdivujete, kvôli čomu ho ľúbite? Je váš dedko skôr galantný elegán milujúci spoločnosť, zábavu, prípadne cestovanie a náležite si užívajúci zaslúžený dôchodok? Alebo patrí skôr do skupiny domácich typov, takých, ktorí v pohodlí svojho domčeka niekde na vidieku netrpezlivo čakajú na návštevu svojich detí, vnúčat či pravnúčat, s ktorými môže vystrájať celé hodiny?

 

Darčeky máme pre každého. Štýlové, praktické, nadčasové aj retro. Všetky majú však spoločné to, že sú originálne, značkové a kvalitné. Sme presvedčení, že vďaka nášmu darčekovému poradcovi nájdete to, čo sa pre vášho dedka hodí najviac. Nech sa páči, nechajte sa inšpirovať a vyberte darček, ktorý ho určite poteší.

 

Hodinky, manžetové gombíky či zlatý náramok?

Ak ste si už zadefinovali, čo je pre vášho dedka typické, vybrať darček bude hračka. Ak máte obmedzený rozpočet, odporúčame si vo filtri nastaviť hodnotu, ktorú ste ochotný na darček pre dedka investovať. Zúži sa vám tým ponuka na produkty, ktoré cenovo vyhovujú vašim predstavám.

 

Pre moderného, galantného, dedka môžu byť ideálnym darčekom manžetové gombíky, hodinky či prsteň. Šperk môžete spraviť ešte osobnejším, ak naň necháte niečo vygravírovať. Venovanie, dátum či názov udalosti, ku ktorej bol darček venovaný, prípadne vaše meno, kľudne aj so srdiečkom.

 

Možno si poviete, že vybrať darček pre dedka, ktorý patrí do tej druhej skupiny, je náročnejšie. Možno, ale nie u nás! Pre dedka preferujúceho skôr kľud v rodinnom kruhu odporúčame praktický darček. Nie výstredný, skôr niečo klasické. Keďže aj retro môže byť moderné, kúpou retro šperku zabijete dve muchy jednou ranou. Dedko bude rád, že má darček podobný tomu, čo bolo „in“ v dobe, keď o vnúčatách ešte ani nechyroval a zároveň to bude darček, za ktorý sa nebude musieť, vďaka svojej modernosti, hanbiť ani v spoločnosti. Medzi také darčeky môžeme zaradiť napríklad zlaté spony na peniaze, vybraný druh hodiniek, prípadne vkusný prívesok za predpokladu, že nosí retiazku.