Čo darovať k 20. narodeninám?

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Čo darovať k 20. narodeninám?

Neviete si poradiť čo darovať k tomuto jubileu? Dilemu pre slečny aj pre mladých pánov vyriešite s pomocou nášho darčekového poradcu. Prinášame vám tipy na kvalitné šperky pre obe pohlavia. Ak si z našej ponuky neviete vybrať, kontaktujte nášho špecialistu. Ten vám rád pomôže.

Dvadsiate narodeniny predstavujú nový začiatok. Oslávenci prestávajú byť tínedžermi a aj keď sú už dva roky oficiálne dospelými, práve táto veková hranica je často považovaná za vstup do sveta dospelých.

 

Darček pre mladé dvadsiatničky

V tomto veku už slečny neexperimentujú so štýlmi v takej miere ako počas puberty a väčšinou už majú vyhranený svoj preferovaný štýl. Preto pre nich kupovať darček zvykne byť menej náročné ako pre tínedžerky, ktoré tie štýly vedia často meniť, kým si nenájdu to, čo vyhovuje ich osobnosti.

 

Trendy šperk pre trendy oslávenkyňu

Dvadsiatničky sú na prahu dospeláckeho života, zvyknú sledovať módne trendy a k tomu prispôsobovať svoj šatník a šperkovnicu. V závislosti od toho, čo vaša oslávenkyňa preferuje, môžete tak vybrať zlatý náhrdelník s anjelským krídlom, s čiernymi kamienkami či taký, ku ktorému zladíte nejaký netypický prívesok. Minimalistický náramok z bieleho zlata či náramok so zirkónovou ozdobou je taktiež dobrou voľbou. Náramky sa predsa hodia každej mladej dáme! Za zváženie určite stoja aj trendy zlaté prstene s kamienkami, nadpisom alebo otvorené zlaté prstene, ktoré lákajú predovšetkým práve mladšie generácie.

 

Nadčasová elegancia pre viac generácií

Ak vaša oslávenkyňa inklinuje k elegantnému štýlu, môžete zvoliť šperk s diamantom, ktorý je nestarnúcou klasika, podobne ako perly. V oboch prípadoch ide o šperky, ktoré sa v mnohých rodinách prenášajú z generácie na generáciu. Zároveň, buďte si istý, že mať vo svojej šperkovnici exkluzívny šperk s diamantom či perlou, je snom každej dámy.

 

Darček pre mladých dvadsiatnikov

Mladým pánom v tomto veku sa šperky nezvyknú často darovať. Neznamená to, že darček v podobe šperku nie je dobrý nápad. Zlaté šperky sú krásnym a kvalitným doplnkom a okrem toho sú aj spoľahlivou investíciou. Pre oslávenca tak môžete zvoliť trendy zlatý náramok s kaučukom, zlatý náhrdelník či jeho prvé, ale kľudne aj niekoľké, zlaté manžetové gombíky.