Pomôžeme vám vybrať náramok

Pokiaľ hľadáte náramok na každodenné nosenie, dĺžka by mala byť adekvátna vášmu zápästiu, aby vám zbytočne neskĺzal dole. Mal by ho pekne obopnúť, no nie zasa príliš na tesno, ale tak, aby sa mu ľahko neprechádzalo cez zápästie. Nezabudnite, že náramok si môžete v iZlate kedykoľvek skrátiť presne podľa vašej dĺžky.

Ak sa chystáte na večernú slávnosť a svoju róbu by ste rady doplnili o náramok, ktorý bude na vašej ruke dominovať, potom stavte na diamantové náramky. Ak ich navyše skombinujete s niektorým z drahokamov, súťaž o kráľovnú večera už nemusia vyhlasovať :)


Veľmi vhodným je však tiež obručový náramok, pri ktorom vyniknú aj vaše letné outfity.

 

Aby sme nezabudli na pánov, aj pre nich neustále rozširujeme našu ponuku zlatých náramkov.

Stále populárnejší kaučuk dominuje v našej ponuke tiež. Samostatne podčiarkne vašu eleganciu, no môžete ho tiež nosiť v kombinácii s hodinkami. Prichystali sme ho pre vás v zlatom, alebo striebornom prevedení, pánske, ale aj dámske modely.

Ak chcete náramok kúpiť ako darček, spravte ho výnimočný tým, že na neho dáte vygravírovať vlastný text. Okrem veľkého výberu detských náramkov je na gravírovanie populárna tiež kolekcia Celebrity, ktoré nájdete v sekcii Cable Chain.

Radi vám dáme do pozornosti exkluzívnu kolekciu námkov Palmyra a náramky PANTHER.