Darčeky, ktoré potešia aj Vašu matku

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Darčeky, ktoré potešia aj Vašu matku

Mama je len jedna. Mama je tá, ktorá Vás miluje celý svoj život a ktorá by Vám dala všetko šťastie sveta. Nečaká od Vás žiadne veľké dary, milá pozornosť vo forme kvalitného zlatého či strieborného šperku ju však určite poteší. Prezrite si našu bohatú ponuku a nájdite originálny darček, ktorý sa hodí práve tej Vašej mamičke.

 

Zlatý medailón na fotku

Je vaša matka starostlivá, obetavá a drží vašu rodinu pokope? Takýto medailón sa jej bude určite páčiť. Môže si do neho vložiť fotky členov rodiny a mať ich tak stále blízko pri sebe. Okrem toho, takýto medailón je aj elegantným doplnkom, ktorý bude na jej krku krásne vynikať.

 

Náramok Palmyra

Ak chcete, aby bol darček pre vašu matku exkluzívny, ale zároveň vhodný na každodenné nosenie, zvoľte náramok Palmyra. Tieto hravé exkluzívne náramky sú zdobené rôznymi zlatými príveskami buď v žltom alebo v bielom prevedení. Viete tak vybrať kombináciu, ktorá vašu matku najviac vystihuje a zároveň jej môžete dodatočne kúpiť prívesky, ktoré sa jej budú hodiť. Budete tak rovno mať inšpiráciu aj na ďalší darček pre ňu.

 

Prsteň s drahokamom podľa zamenia zverokruhu

Ďalším spôsobom, ako darovať zosobnený darček, je zvoliť šperk s kameňom podľa znamenia zverokruhu. Ukážete tak, že vám na výbere darčeka naozaj záleží a že chcete, aby sa vašej matke osobnostne hodil a aby jej prinášal šťastie.

 

Súprava šperkov zo zlata

Každú elegantnú dámu určite poteší súprava šperkov, ktorá ju navyše bude pripomínať na vás. Kombinácie môžete zvoliť v závislosti od toho, aký druh šperkov vaša matka preferuje nosiť a v akej farebnej kombinácii.

 

Šperk s perlou

Perly sú nadčasové. Sú elegantné a sú jedinečným symbolom ženskosti. Pre vašu maminu vyberte správne, podľa toho, akú farbu zlata preferuje. Taktiež sa pokúste zistiť, či má radšej jednoduché šperky alebo viac ozdobené. Na výber máte viacero farebných variantov aj samotných druhov perál.