Aký darček pre rodičov?

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Aký darček pre rodičov?

Pri kúpe darčeka pre rodičov si premyslite, či si želáte darček spoločný alebo samostatný pre každého rodiča zvlášť. Darček pre rodičov by mal byť spomienkou na udalosť, ku ktorej bol venovaný. Presne na takéto príležitosti sa hodí zlato. Tak, ako existujú série mužských a ženských svadobných obrúčok, tak existujú aj série iných zlatých šperkov. Pozrite si našu ponuku a nechajte sa inšpirovať. Sme si istí, že sa rozhodnete správne.

 

Darček pre nových rodičov

Hľadáte darček pre rodinu alebo priateľov, ktorí sa práve stali rodičmi? Kúpte im niečo, čo im môže zostať navždy a čo im bude pripomínať prvé šťastné chvíle s ich dieťatkom. Kvalitný zlatý šperk alebo doplnok tieto kritériá určite spĺňa. Ak uvažujete nad rovnakým darčekom pre oboch rodičov, zamyslite sa nad zlatým príveskom s možnosťou gravírovania, na ktorom môžete dať vygravírovať meno a dátum narodenia dieťatka. Taktiež môžete zvoliť prívesok v tvare počiatočného písmena mena dieťatka, či jeho celým menom. Chcete darovať šperk s kameňom? Môžete zvoliť kameň, ktorý sa hodí dieťatku podľa jeho znamenia zverokruhu.

 

Darček pre Vašich rodičov

Tie časy, kedy stačilo rodičom niečo vlastnoručne vyrobiť sú už asi preč. Nikto neodmietne darček v podobe šperku či hodiniek. Je dosť možné, že aj Vaši rodičia Vám to už darovali pri nejakej príležitosti. Teraz sa im môžete odvďačiť.

 

V prípade, že hľadáte darčeky pre rodičov, ktoré sa k sebe hodia, môžete im vybrať ladiace prstene či nové obrúčky, ladiace náramky či retiazky z rovnakým vzorom. Ak vám na tom, či sa k sebe jednotlivé darčeky hodia až tak nezáleží, na výber máte kopu možností. Samozrejme voľba darčeka záleží aj od príležitosti, pre ktorú darček kupujete a Vášho rozpočtu. Pre mamu tak môžete zvoliť kúsok šperku s diamantom, set z perál alebo šperk s kameňom, ktorý sa jej hodí podľa jej znamenia zverokruhu.
Pre otca sú určite dobrou voľbou hodinky, náramok, zlatá retiazka či manžetové gombíky.