Ako si vybrať obrúčky

Vieme, že výber obrúčok pri tejto životnej udalosti môže byť veľmi náročný, preto Vás radi usmerníme a poradíme Vám pri ich výbere. Veď obrúčky sú jediným šperkom, ktorý Vás bude sprevádzať celým vašim životom :)

 

1. VÝBER OBRÚČOK

Svadba je jeden z najvýnimočnejších dní, ktoré so sebou život prináša.

Nenechajte preto nič na náhodu, a obrúčky si vyberajte v dostatočnom predstihu, minimálne 2-3 mesiace pred svadbou. Radi vám poradíme a stretneme sa s vami tiež osobne. Kvôli veľkého záujmu sme sa preto okrem kamenných predajní v Poprade rozhodli pre vás otvoriť tiež showroomy v Bratislave a Prahe.

2. ŠÍRKA OBRÚČOK

Pokiaľ sa vám páči viacero druhov obrúčok, a neviete sa rozhodnúť, vo všeobecnosti platí, že čím sú prsty dlhšie, tým viac na nich vynikne hrubšia obrúčka. Naopak, krátke prsty pekne zvýraznia tenšie profily obrúčok.

Pri väčšine našich modelov si viete sami zvoliť, aká hrúbka vám vyhovuje, a tak vám vieme milimetre buď pridať, alebo ubrať. Vybrané obrúčky sú v iZlate k dispozícii v šírke od 2,5 mm až po 6,8 mm

3. PROFIL A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Ďalšou dôležitou vlastnosťou, ktorá súvisí s výberom obrúčok je ich vzhľad. Okrem estetickej stránky je dôležitý tiež komfort pri nosení. Je preto len na vašom zvážení, ktorý zo siedmich profilov si u nás vyberiete.

Nezabúdajte tiež na povrchovú úpravu v podobe pieskovania, matovania, či leštenia. Veľmi populárne sú aj ich kombinácie, vďaka ktorým sa stanú vaše obrúčky originálnymi.

PROFIL A POVRCHOVÁ ÚPRAVA obrúčok

4. VEĽKOSŤ OBRÚČOK

V iZlate máte na výber zo všetkých veľkostí od 47 mm do 71 mm. Predtým, ako sa rozhodnete pre kúpu svadobných obrúčok je potrebné si svoju veľkosť poriadne overiť. Na predajniach a v showroomoch budete mať k dispozícii špeciálny merač, ktorý slúži na presné určenie veľkosti obrúčok. V prípade potreby vám však garantujeme 30-dňovú výmenu na úpravu veľkosti zdarma, pokiaĺ boli Vae obrúčky skladové a neboli gravírované.

Pre vašu spokojnosť od nás ako darček dostanete gravírovanie, ktorého text si zvolíte sami, napríklad meno partnera a dátum svadby.