Lev je celebritou zverokruhu, darčekom v podobe pútavého zlatého šperku tak určite zabodujete

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Osoby narodené v znamení Leva, sú primárne ovplyvnené Slnkom a ono aj poznačuje ich povahu. Sú sebavedomí, energickí a odvážni. Kvôli tomu, že sú odhodlaní bojovať, dosahujú svoje ciele niekedy ľahšie ako iní. Ciele si zadávajú vysoko a ako aj v profesionálnom živote, tak aj v tom súkromnom chcú byť úspešní a rešpektovaní. Sú prirodzenými vodcami a v súlade s tým sa aj správajú. Na peniazoch nešetria, práve naopak, v súlade so svojou slnečnou povahovou, majú radi krásne, žiarivé veci, za ktoré sú ochotní si priplatiť.

Toto znamenie je celebritou zverokruhu a stará sa o svoje zdravie a krásu. Keď pri výbere darčeka pre Leva siahnete po pútavých šperkoch, splníte jeho ustavičnú túžbu po vzbudzovaní pozornosti. Nielen jeho srdce je zlaté, ale šperky, ktoré sa im hodia, sú zlatej farby. Znamenie Leva je ohnivé znamenie a hodia sa mu preto aj ohnivé drahokamy ako diamant, rubín a topás, ktoré mu prinášajú šťastie, pridávajú mu silu a zbavujú ho strachu.

Trblietavé zlato sa hodí ako darček pre obe pohlavia

Keďže páni volia šperky s farebnými drahokamami skôr výnimočne, v našej ponuke nájdete šperky s diamantami. Práve tie Levom prinášajú silu a šťastie.

V závislosti od toho, aký druh šperkov váš Lev preferuje, môžete zvoliť pánsky prsteň s diamantom, zlatý prívesok, retiazku, náramok či zlaté hodinky.

Ak volíte darček pre Leva – dámu, možnosti výberu sú ešte väčšie. Môžete znovu podľa jej povahy zvoliť šperk s jedným zo spomínaných drahokamov - diamantom, rubínom, či topásom alebo šperky s kombináciou týchto drahokamov. Taktiež môžete zvoliť jednotlivý kúsok alebo rovno sety, ktoré si vaša Levica bude môcť kombinovať. Napríklad set náušníc s príveskom alebo s prsteňom.

Aby bol darček pre vášho Leva osobnejší, môžete na šperk dať vygravírovať jeho meno alebo niečo, čo mu bude pripomínať vaše spoločné okamihy.