Šperky podľa ceny

Svadobné obrúčky

Zlaté prstene

Zlaté retiazky

Zlaté náramky

Zlaté náušnice

Zlaté prívesky

Zlaté súpravy a sety

Zlaté hodinky a doplnky

Zlaté náhrdelníky

Zlaté zásnubné prstene

Diamantové šperky

Zlaté šperky s perlou

Strieborné prstene

Strieborné náušnice

Strieborné náhrdelníky

Strieborné prívesky

Strieborné náramky

Strieborné súpravy a sety

Strieborné retiazky

Strieborné doplnky

Strieborné obrúčky

Strieborné šperky novinky

Čistenie

Darčekové poukážky

Doplnky

Obľúbené

Najlepšie ceny na trhu predaja zlatých šperkov - iZlato.sk

Spoločnosť iZlato.sk dodržiava interné predpisy, ktoré stavajú zákazníkov internetového zlatníctva iZlato.sk na prvé miesto. Spokojnosť zákazníka pri predaji zlatých šperkov je nosným cieľom spoločnosti.

Šperky podľa ceny

Vyjadrenie svojej náklonnosti k Vašej vyvolenej láske - to sú zlaté zásnubné prstene z našej ponuky. Ak ste sa rozhodli vstúpiť do manželského zväzku, zlaté svadobné obrúčky z našej ponuky sú určite riešením, ktoré nemôžete pri výbere vynechať.

Radosť môžete urobiť aj výberom, kde zohrajú hlavnú rolu zlaté prstene, ktoré vytvárame podľa najnovších trendov z popredných celosvetových výstav a uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov.

Ak sa rozhodnete zúčastniť prestížnych, spoločenských udalostí, zlaté náhrdelníky by mali byť neoddeliteľnou súčasťou Vášho outfitu. Kombinovať ich môžete aj so zlatými náramkami a Váš dekolt by mali zdobiť zlaté retiazky, alebo zlaté prívesky z našej šperkárskej dielne.

Jemné, ženské ruky ozdobia zlaté náramky, ktoré Vám dodajú lesk a krásu, s ktorou oslníte a očaríte každú spoločenskú udalosť.

Spoločnosť iZlato.sk - to sú aj výhody, ktoré nenájdete nikde u konkurencie v predaji zlatých šperkov:

  • Garancia najnižšej ceny na trhu - ak nájdete identický šperk, ktorý má nižšiu cenu, náš internetový obchod ponúkne nižšiu cenu od konkurencie.
  • Garantujeme doručenie Vášho zlatého šperku už do 24 hodín od objednania, najviac však 48 hodín.
  • Garancia vrátenia peňazí, alebo výmeny zlatého šperku je u nás nad rámec zákona a to až 14 od doručenia zlatého šperku z nášho internetového zlatníctva iZlato.sk.

Navyše, každý zákazník dostane svoj zlatý šperk v luxusnom darčekovom balení a verní zákazníci získavajú u nás automaticky množstvo vernostných výhod a zliav.