Šperky podľa ceny

Zlaté svadobné obrúčky

Zlaté prstene

Zlaté retiazky

Zlaté náramky

Zlaté náušnice

Zlaté prívesky

Zlaté súpravy a sety

Zlaté hodinky a doplnky

Zlaté náhrdelníky

Zlaté zásnubné prstene

Diamantové šperky

Strieborné prstene

Strieborné náušnice

Strieborné náhrdelníky

Strieborné prívesky

Strieborné náramky

Strieborné retiazky

Strieborné doplnky

Strieborné obrúčky

Strieborné šperky novinky

Čistenie

Darčekové poukážky

Doplnky

Obľúbené

Najlepšie ceny na trhu predaja zlatých šperkov - iZlato.sk

Spoločnosť iZlato.sk dodržiava interné predpisy, ktoré stavajú zákazníkov internetového zlatníctva iZlato.sk na prvé miesto. Spokojnosť zákazníka pri predaji zlatých šperkov je nosným cieľom spoločnosti.

Šperky podľa ceny

Vyjadrenie svojej náklonnosti k Vašej vyvolenej láske - to sú zlaté zásnubné prstene z našej ponuky. Ak ste sa rozhodli vstúpiť do manželského zväzku, zlaté svadobné obrúčky z našej ponuky sú určite riešením, ktoré nemôžete pri výbere vynechať.

Radosť môžete urobiť aj výberom, kde zohrajú hlavnú rolu zlaté prstene, ktoré vytvárame podľa najnovších trendov z popredných celosvetových výstav a uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov.

Ak sa rozhodnete zúčastniť prestížnych, spoločenských udalostí, zlaté náhrdelníky by mali byť neoddeliteľnou súčasťou Vášho outfitu. Kombinovať ich môžete aj so zlatými náramkami a Váš dekolt by mali zdobiť zlaté retiazky, alebo zlaté prívesky z našej šperkárskej dielne.

Jemné, ženské ruky ozdobia zlaté náramky, ktoré Vám dodajú lesk a krásu, s ktorou oslníte a očaríte každú spoločenskú udalosť.

Spoločnosť iZlato.sk - to sú aj výhody, ktoré nenájdete nikde u konkurencie v predaji zlatých šperkov:

  • Garancia najnižšej ceny na trhu - ak nájdete identický šperk, ktorý má nižšiu cenu, náš internetový obchod ponúkne nižšiu cenu od konkurencie.
  • Garantujeme doručenie Vášho zlatého šperku už do 24 hodín od objednania, najviac však 48 hodín.
  • Garancia vrátenia peňazí, alebo výmeny zlatého šperku je u nás nad rámec zákona a to až 14 od doručenia zlatého šperku z nášho internetového zlatníctva iZlato.sk.

Navyše, každý zákazník dostane svoj zlatý šperk v luxusnom darčekovom balení a verní zákazníci získavajú u nás automaticky množstvo vernostných výhod a zliav.