Gravírovanie šperkov a hodiniek


 

Gravírovaný náhrdelník s platničkou

 

Gravírovanie do našich svadobných obrúčok vykonávame ZADARMO. 

 

U nás si môžete gravírovanie aj objednať!

Určite ste už počuli o gravírovaní šperkov. iZlato vám takúto službu ponúka, takmer pri každom zlatom šperku, kde je to technicky možné. Personalizujte si šperk, urobte si z neho Váš jediný, vlastný a originálny, napríklad pripomínajúci dátum dôležitých momentov vo vašom živote, dôležitých mien ľudí, detí, ich dátumy narodenín, alebo iné, výnimočné udalosti vo vašom živote. Máme pre vás riešenie! Nechajte si vygravírovať váš dôležitý dátum, alebo meno, či symbol na svadobnú obrúčku. Tak, ako na prívesok alebo platničku na náramku, alebo na iný šperk, ktorý máte na iZlato vyhliadnutý. Je možné gravírovať aj vonkajšiu stranu, nielen vnútornú. Ženy sú detailistky a nedajú dopustiť na romantikov. Ak sa Vám z našej ponuky zapáčil niektorý šperk a je tam možnosť gravírovania - personalizujte si ho a vytvorte si tak vlastný originál.
 

Gravírovaný šperk nie je možné v 14 dňovej zákonnej lehote vrátiť, pretože už bol špeciálne upravený iba pre Vás. Orientačná doba realizácie gravírovania je 3 - 5 pracovných dní. Táto doba závisí od  vyťažeností dielní, podľa toho, či je šperk skladom, alebo sa bude vyrábať na objednávku a dodatočne gravírovať. 
 

Ukážka ozdobných druhov písma:

Typy písma

Cena gravírovania:

Ak ste si šperk zakúpili u nás, alebo sa šperk chystáte zakúpiť, cena gravírovania je v sume 14,99€ za jednu stranu. V prípade akýchkoľvek otázok nám môžete napísať e-mail na [email protected], alebo s nami môžete komunikovať prostredníctvom čísla +421 2 2101 1011. Tešíme sa na každý jeden nápad a vzájomnú spoluprácu. Snažíme sa plniť sny našim zákazníkom a teší nás tešiť Vás.

 Fotogaléria