Originálny darček pre jedinečnú osobnosť

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku
Každý z nás je jedinečný a každý z nás preferuje iné veci. Ak však chcete potešiť vašu blízku osobu niečím čo bude jej srdcu milé, vyberte si šperk z našej ponuky. Máte možnosť vygravírovať nejaký krátky odkaz, dátum kedy ste sa zoznámili alebo čokoľvek čo myslíte že by ju potešilo. Ak by ste však chceli niečo čo bude viditeľné aj pre ostatných, čo tak darovať náhrdelník s jej menom?

 

Chcete dojať vášho blízkeho a darovať mu niečo originálne? Pozrite si naše tipy na darčeky v podobe šperkov. Prinášame výber netradičných, moderných kúskov, ktoré potešia osoby, ktoré sa radi cítia výnimočne.

 

Aby ste sa s výberom čím viacej trafili, pouvažujte nad tým, čo by sa obdarovanej osobe hodilo. Ak rada dáva dôraz na tvár a svoju osobnosť zvykne prejavovať náušnicami, viete na čo sa zamerať. Berte do úvahy, aj či má okrúhlu alebo podlhovastú tvár. V prvom prípade by sa viacej hodili visiace náušnice, ktoré tvár vizuálne predĺžia. Rovnako je to aj pri prstoch. Ak zvažujete kúpu prsteňa pre osobu s dlhými prstami, môžete ísť kľudne do takých masívnejších, pri hrubších prstoch sa ale odporúča voliť skôr minimalistickejšie prstene alebo také podlhovastého tvaru, ktoré znovu ten prst opticky predĺžia. Má daná osoba rada šperky s kamienkami alebo skôr také minimalistické bez ozdôb? Ak preferuje tie s kamienkami, vybrať môžete šperk s kombináciou kamienkov rôznych farieb, či veľkostí. Zo šperkov bez kamienkov, môžete zvoliť také neobvyklého tvaru a dizajnu.

 

Pre pánov stojí za to pouvažovať nad netradičným náramkom, alebo príveskom ktorý symbolizuje nejaký jeho koníček.

 

Ak by ste s výberom darčeka aj ďalej potrebovali bližšie poradiť, neváhajte kontaktovať nášho špecialistu, ktorý vám s radosťou poradí.