Býk je materialistický, investujte preto čas do výberu toho správneho darčeka

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Pravdepodobne si myslíte, že ľudia narodení v tomto znamení sú tvrdohlaví ako býk. Väčšinou je to pravda, musíte však vedieť, že sú tiež veľmi zmyselní, vrúcni a otvorení. Býk je vo svojej podstate praktický, sebavedomý a pripútaný k svojim materiálnym veciam. Obľubuje trendy kúsky a spája ich s klasickými. Má rád pohodlie a blahobyt a oceňuje kvalitu. Býci sú vizuálne bytosti a túžia plniť každodenný život krásnymi, lesklými vecami. A čo je krajšie alebo lesklejšie ako šperky? Pri ich výbere je Býk niekedy nepredvídateľný, vyberá si od jemných šperkov po tie odvážne. Preto nešetrite časom a zamyslite sa, aké kúsky váš Býk vlastní a aké by sa mu hodili. On bude vedieť v akej miere ste si dali záležať na výbere darčeka a bude si to vážiť. Aj to má dané povahou.

Darček pre Býka v podobe kvalitného a praktického šperku je dobrou voľbou

Býk patrí medzi zemské znamenia a kamene, ktoré sa mu hodia, sú predovšetkým svetlobelasý zafír, smaragd a tyrkys. Na výber okrem náušníc s týmito kameňmi máte aj náhrdelníky, náramky, prstene a prívesky. Rovnako priaznivo pôsobia na Býka aj perly a koraly. Perlový náhrdelník v štýle Lady Diany, náramok alebo aj celý perlový set ženu narodenú v tomto znamení určite potešia. Koraly sa považujú za harmonické a Býkov majú chrániť pred nepriateľmi. Zafír zase znamená vernosť v láske. Tyrkys je Venušin kameň, považuje sa za amulet milencov a manželov. Šperky s týmito kameňmi sú nadčasové a krásne. Ako darček určite očaria. Keďže Býk ocení najmä praktické a pohodlné darčeky, pre dámu môžete zvoliť napríklad náhrdelník s menom, praktické každodenné náušnice či hodinky. Tie by sa hodili aj pánom narodeným v tomto znamení. Býci by s najväčšou pravdepodobnosťou ocenili aj praktický darček v podobe manžetových gombíkov.

Z našej širokej ponuky, v závislosti od vašich preferencií, rozpočtu a vzťahu k vášmu Býkovi, určite vyberiete skvelý darček. Ak by ste však predsa len mali problém s jeho výberom, s radosťou vám poradíme.