Všetko o zásnubách

V nasledujúcom článku nájdete inšpirácie ako požiadať Vašu milovanú partnerku o ruku.

Skôr, ako začnete plánovať tento deň, premyslite si, či ho chcete mať súkromný - vo dvojici, alebo spolu s rodinou. Je to hlavne Vaša voľba a je na vás dvoch, ako sa rozhodnete. Je tu aj alternatíva dvojitého požiadania o ruku.

Zoberiete Vašu milovanú polovičku na vaše obľúbené miesto a neskôr ju ešte raz požiadate o ruku v kruhu vašich blízkych. Kreativite sa medze nekladú. Čím romantickejšie požiadanie o ruku, tým viac jej ukážete ako Vám na nej záleží. Je to váš spoločný deň, ktorý sa už nikdy nezopakuje, precízne si naplánujte jeho priebeh.

Tipy kde a ako ju požiadať o ruku:

 

Váš spoločný obľúbený podnik

Požiadanie o ruku na verejnom mieste patrí medzi obľúbené a dlho zaužívané tradície mužov. Nič nepokazíte ani súkromným apartmánom, ak vám však nerobí problém, že na vás pozerá niekoľko zvedavých očí aj takéto požiadanie o ruku má svoje čaro. Klasicky už z amerických filmov sa môžete inšpirovať, že skryjete prsteň do jej obľúbeného dezertu. Nič nepokazíte ani tým ak si pred ňou pokľaknete s prsteňom v ruke a obľúbený koláč zjete spoločne, neskôr. Nezabúdajte ani na jej obľúbené kvety, ženy ich milujú a pozerajú na ne inými očami ako muži.

Zahraničie

Dovolenka patrí k luxusným požiadaniam o ruku. Pokľaknutie na pláži pred stovkami iných ľudí, alebo ju požiadajte o ruku v noci. Obloha plná hviezd, len vy dvaja a krásny romantický večer pred vami. Takéto požiadanie o ruku patrí k nezabudnuteľným zážitkom vysnívaných požiadaní o ruku. Už len predstava je neodolateľná. Čo poviete?

Obľúbené jedlo

Čo viac poteší ak máte deň pod psa? No predsa obed. Ako sa vraví láska ide cez žalúdok. Ženy úprimné chvália mužov, ktorí sa neboja niečo dobre uvariť. Ak práve nepatríte k šéfkuchárom bez čapice zvoľte si jednoduché jedlo, ktorého príprava nebude náročná. Ak chcete požiadať vašu partnerku o ruku v kruhu celej rodiny môžete ich spoločne pozvať a rezervovať obľúbenú reštauráciu. Požiadať ju o ruku tam. Obľúbené jedlo a takéto príjemné prekvapenie nič nepokazí.

Štedrý deň

Vôňa ihličia, teplo domova, darčeky. Tento sviatok je výnimočný už len sám o sebe. Má veľké čaro, pretože spája rodiny, ktoré sa možno po celý rok vôbec nevideli. Najkrajším darčekom pre ženu bývajú tajné prekvapenia a darčeky. Ak ju požiadate v tento krásny sviatok o ruku nikdy nezabudnete na tento dátum. Má to svoje výhody, pretože ženy bývajú detailistky aj v týchto veciach. Je už na vás či ju požiadate o ruku v kruhu vianočných výzdob sám, alebo v kruhu celej rodiny, vo chvíli keď sa tam spoločne zídete. Inšpiráciou vám môže byť aj jej obľúbené mesto počas večernej prechádzky. Čo poviete? Skvelý námet na krásnu inšpiráciu aj pre vaše deti. Určite nepovie nie.

 

 

Tipy, ktoré sú neobvyklé

  1. Ak neviete ako jej to správne povedať prepíšte jej v telefónnom zozname vaše meno na "vezmeš si ma láska?". Skvelý osvedčený a originálny typ pre mužov, ktorí svoje city nevedia dať najavo.
  2. Počas spánku jej nasaďte na ľavú ruku zásnubný prsteň. Ak sa preberie čakajte reakciu. Nezabudnite na jej obľúbené kvety a skvelé raňajky.
  3. Vezmite ju na miesto kde ste ju prvýkrát zazrel, potešil, obdaroval, objal, pobozkal. Chvíľa nostalgie má veľmi hlboký význam pre človeka.
  4. Reklamná plocha je miesto, kde sa môžete vyjadriť. Viete akou cestou chodí z práce domov? Viete, kde je miesto, kde sa nachádza každý deň? Využite reklamnú plochu na vyjadrenie Vašej lásky. Čím je nápad výnimočnejší, tým viac je výnimočnejšia vaša spoločná chvíľa.

 

Kreatívne nápady celebrít

Vyznánie lásky na oblohe - Známy Herec Jim Carrey svojej milovanej vyjadril lásku pomocou lietadla na oblohe. Je to síce trošku finančne náročné, ale ideálna spomienka na celý život. Možno na základe tohto nápadu prídete s niečím originálnym aj Vy.

Láska na kolesách - Veľmi kreatívne bolo požiadanie o ruku aj predajcu automobilov Pierra zo Stuttgartu. Na jeho vyjadrenie citov mu pomohli autá, ktorých bolo presne 86. Pomocou áut napísal vetu "Vezmeš si ma ?" – po nemecky.

Pieseň namiesto slov - Dávid Kraus svojej milovanej Zuzke Norisovej vyznal svoju lásku piesňou. Stala sa najpopulárnejšou piesňou aj keď jej láska nebola opätovaná.

Megavalentínka - Prenajať billboard v Bratislave sa rozhodol známy futbalista Filip. Svojej partnerke modelke Magdaléne vyjadril pomocou billboardu v Bratislave svoju lásku. Na billboard dal napísať: "Lenka, poviem Ti len štyri slová: Ty si môj život. Filip"

 

Ako vybrať zásnubný prsteň?

Ako vybrať zásnubný prsteň je problematickou otázkou hlavne u mužov. Niektorí tento výber nechávajú na poslednú chvíľu, iní ho plánujú už od začiatku vzťahu. Ak je to pre Vás večná dilema, nemusíte sa dlho trápiť. Existuje mnoho trikov, ako zistiť, ktorý by Vašej partnerke preukázal Vašu lásku. Vyhľadajte katalógy a nechajte ich voľne pohodené na viditeľnom mieste, kde si ich určite všimne. Ženy zvyknú čítať rôzne časopisy a určite im ani taký katalóg neunikne vo Vašej obývačke. Poprípade nazrite do jej šperkovnice, na základe nej by ste mali zistiť jej štýl šperkov.

Ak si už neviete vážne rady, spýtajte sa jej kamarátok, alebo rodiny. Nápomocná Vám môže byť jej sestra, preto s ňou udržujte dobré vzťahy hneď od začiatku. Mnohé ženy majú presnú predstavu o zásnubnom prsteni a svadobnej obrúčke čo vám uľahčí Váš nákup. Je to prsteň, ktorý je pre ženu dôležitý, preto obetujte Váš čas a určite vyberiete ten najkrajší po ktorom tuží už od mala.

Ako zistiť správnu veľkosť?

Zistiť veľkosť prsteňa už nie je v dnešnej dobe nič zložité. Môžete si obvod premerať na základe jej prsteňov v šperkovnici. Ak náhodou netrafíte prsteň radi vám ho vymeníme. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky zavolajte nám a my vám poradíme. Tento prsteň sa nosí na prstenníku ľavej ruky. Po svadbe sa dáva dole a žena si ho odloží. Mnohé však tento prsteň dole nedávajú a nechávajú si ho na ruke po celý život. Ak má vaša polovička radšej extravagantnejší kus môžete jej kúpiť prsteň s väčším kameňom. Ak má rada romantiku uprednostnite jednoduchý klasický prsteň s jemným kameňom. Pre luxusnejšie typy žien sú pripravené diamantové prstene. Nájdete aj prstene s liečivými kameňmi. Nechajte sa unášať pôvabom a krásou toho najväčšieho výberu.

Ak sa naozaj bojíte, že netrafíte presnú veľkosť, štýl, nenápadne ju vezmite do kamennej predajne a sledujte na aký prsteň pozerá najdlhšie. Potom už ľahko nájdete ten pravý pre ňu.

 

Koľko stojí zásnubný prsteň?

Tak, ako všade, aj pri týchto prsteňoch platí "čím drahší tým lepší". Je to samozrejme bežné, pretože čím viac drahých kameňov v ňom nájdete, tým je vyššia cena. Ak to rozpočet nedovoľuje, nemusíte sa trápiť, pretože klasické jednoduché prstene sú taktiež skvelou voľbou. V našom e-shope nájdete sumy od pár eur až po drahšie skvosty. Ideálnou voľbou môžu byť aj farebné diamanty. Pôsobia luxusne a draho. Väčšinou ich kúpu uprednostnite pre luxusné ženy. Tým extravagantnejším môžete dopriať masívnejší kameň. Voľba je len na Vás. Nech v ňom pocíti všetku Vašu lásku.

 

Harmónia jej štýlu a vkusu

Každá žena má svoj štýl či už v móde, alebo šperkoch. Určite sa jej nebude páčiť každý prsteň z ponuky. Preto je potrebné poznať jej šatník a šperkovnicu. Ak ju poznáte dobre nebude to žiaden problém.

 

Pri kúpe Vám pomôžu niektoré fakty:

  • Aké šperky nosí každodenne?
  • O akých šperkoch ju spočujete rozprávať?
  • Uprednostňuje extravagantné, klasické, alebo masívne šperky?
  • Aký tvar ju ohromí?

Ak už vážne neviete a ste zúfalý, rovno sa jej spýtajte. Skúste sa spýtať nenápadne "Zlatko ak by sme sa niekedy zosobášili, aký prsteň by si chcela vlastniť ?" Mali by ste dostať jednoznačnú odpoveď.

 

Z čoho vyberať?

Väčšinou sú klasické prstene zo zlata. Patria medzi veľmi významný drahý kov a taktiež v móde nikdy nebudú považované za nemoderné. Medzi najlepšiu výhodu zlata patrí to, že sú večné, moderné a lesklé. Dnes máte na výber niekoľko druhov zlata. Medzi veľmi obľúbené patrí ružové zlato. Vyberajte taký prsteň, pri ktorom si budete istý, že sa jej na ruke bude páčiť. Vychádzajte z jej šatníka, štýlu oblečenia a nenápadne si detailne prezrite jej miesto, kde si odkladá šperky. Už na základe jej povahy môžete zistiť z akého materiálu a vzoru ohromíte jej srdce. Ak ma nejakú alergiu na zlato môžete uprednostniť platinu, alebo strieborné prstene.

 

Vzácne kamene na jej ruke

DIAMANTY - takéto šperky nikdy nezhoria, nezničia sa, ani sa nepoškriabu. Pre ženy sú neodolateľnou súčasťou ich života. Takéto šperky sa darujú z generácie na generáciu a tým pádom získavajú ešte viac na svojej rodinnej hodnote. Naša ponuka diamantov sa nachádza TU.

FAREBNÉ DIAMANTY - v súčasnej móde sú farebné diamanty čoraz viac preferované u žien. Dávajú prsteňom šmrnc a neodolateľnú krásu. Sú spestrením outfitov. Medzi najobľúbenejšie patria ružové, červené. No ani modrá, zelená, hnedá farba neostáva nepovšimnutá. Výber farby je vec vkusu súčasného, alebo budúceho majiteľa. Našu ponuku farebných diamantov nájdete TU.

 

DRAHOKAMY - najväčším klenotom bývajú drahokamy spojené s diamantmi. Sú extravagantné, nádherné, žiarivé. Nájdete naozaj veľkú ponuku krásnych skvostov. Veď sami sa presvedčte, či ulahodia Vašim očiam. Medzi veľmi obľúbené patria šperky, ktoré majú aj perlu. Tie sú vhodné aj ako darček staršej žene, ktorú si môžete takýmto výberom hlboko uctiť. Celú našu ponuku nájdete TU.

 

Ako prežiť dokonalý zásnubný deň

Ponúkame Vám dôležité informácie, ako prežiť zásnubný deň bez starostí a stresu. Romantický zásnubný deň má zväčša každá žena vysnívaný do detailov. Je to deň, ktorým sa začína vytvárať puto lásky v dobrom aj zlom.

Niektoré ženy o ňom snívajú už ako malé dievčatká, iné na lásku po mnohých sklamaniach prestanú veriť.

Dokážte jej, že láska naozaj existuje. Dokážte jej, že je Vaše druhé ja. Vraj na svete existuje Vaša polovička, s ktorou máte tvoriť celok. Ak ste ju našli a bojíte sa ju požiadať o ruku, prečítajte si našu príručku zásnubného dňa, ktorým to všetko začína. Naplní Vás inšpiráciou v tento jedinečný deň.

Je to deň, ktorý sa zakóduje vo Vašom srdci už navždy a stane sa výnimočnou historkou pre Vašu rodinu. Vykúzlite jej chvíľu, kedy obaja zabudnete na starosti a vstúpite do spoločného života, kde vám vaša láska ukáže krajší svet vašich dvoch sŕdc.