Ideálny darček pre ženu vďaka nášmu darčekovému poradcovi

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Ideálny darček pre ženu vďaka nášmu darčekovému poradcovi

Hľadáte darček pre vašu manželku, priateľku, matku alebo kamarátku a potrebujete poradiť? Uznajte, ktorá žena nemá rada šperky? Niektorá viacej, niektorá možno menej, ale určite každú poteší darček v podobe kvalitného trblietajúceho šperku. Teraz už len vybrať, aký kúsok bude ten správny. Veríme, že ho rýchlo nájdete pomocou našich tipov.

 

Aký druh šperkov preferuje žena, pre ktorú kupujete darček?

 

Najľahší spôsob ako zistíte čo má rada je ten, že sa pozriete na to, čo bežne nosí. Preferuje radšej väčšie a nápadnejšie kúsky šperkov alebo skôr tie jemnejšie? V každom prípade, zohľadnite jej celkový štýl.

 

Pri výbere náušníc vezmite do úvahy, či uprednostňuje visiace náušnice alebo skôr malé, nenápadné, ktoré nevyčnievajú. A ak uprednostňuje visiace, aké konkrétne? Kruhové alebo skôr v tvare kvapky?

 

Ak uvažujete o tom, že darujete náhrdelník, zistite, či uprednostňuje tenšie, reťazové, s nejakým príveskom alebo skôr hrubšie. Taktiež sa zamerajte na dĺžku. Nosí bežne tie najkratšie - chokre, krátke alebo dlhé náhrdelníky? Tie v tvare reťaze alebo korálkové?

 

Ženy na svojich zápästiach zvyknú nosiť kadejaké náramky. Aké preferuje tá vaša? Jednoduché, s príveskami, povrazovité, korálkové? Aké sa hodia k jej povolaniu? Ak má žena, pre ktorú kupujete darček, vo svojej šperkovnici z každého druhu, znamená to, že rada strieda štýly náramkov podľa príležitosti a tým pádom je väčšia pravdepodobnosť, že so svojim darčekom zabodujete.

 

Prstene si ženy, podobne ako aj iné šperky, vyberajú i na základe svojho zamestnania. Tak, aby ich v práci nevyrušovali. Ak pracuje s deťmi, v lekárskej alebo potravinárskej profesii, budú sa jej skôr hodiť menšie prstene bez ostrých hrán. Ak si naopak môže dovoliť aj väčšie a extravagantnejšie kúsky a už ste na nej podobné niekedy spozorovali, máte smer jasný.

 

Ďalej sa zamerajte na to, akú farbu zlata preferuje. Biele zlato, žlté alebo ružové? Má radšej moderný alebo vintage štýl? Kamienky, ktoré by šperk mali zdobiť, môžete vybrať podľa jej znamenia.

 

Ak vám na výbere toho správneho darčeka úprimne záleží, sme presvedčení, že žena, ktorej ho darujete, túto snahu ocení a že sa jej ten darček bude skutočne páčiť.