Blíženci v sebe spájajú dve povahy, vybrať darček pre nich preto nemusí byť náročné

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Pre osoby narodené v tomto znamení výber vhodného darčeka nemusí byť žiaden hlavolam. Potešia sa takmer z čohokoľvek. Milujú učiť sa nové veci a udržiavať si vzťahy so svojimi blízkymi. Preto sa pri odovzdávaní darčeka nebudú tešiť iba z neho, ale aj z toho, že si na určitý čas mohli užiť vašu spoločnosť. Blíženci majú radi zmeny a ľahko sa prispôsobujú momentálnym požiadavkám. Známi sú tým, že sú ochotní pomôcť a zaoberajú sa cudzími starosťami. Sú to dobrácki, príjemní, prispôsobiví ľudia. Nedokážu udržať pokoj a dlho v ňom posedieť alebo postáť. Tieto veci je určite dobre si uvedomiť pred kúpou darčeka, ale vy to o vašom Blížencovi už viete. Však?

Blížencov poteší keď darček môžu využiť viackrát

Blíženci majú žiarivú a živú povahu a lákajú ich šperky, ktoré im pomáhajú cítiť sa mladšie a v súlade s ich osobnosťou. Nemajú radi príliš strohé kúsky, ale zvyčajne obdivujú jemné vzory ako napríklad vzor motýľa a hviezdy. V podstate všetko, čo je nekaždodenné, farebné a žiari! Blíženci sú vtipní a komunikatívni a radi komunikujú aj prostredníctvom svojich šperkov. Preto si dámy narodené v tomto znamení vyberajú šperky ako napríklad hravé náramky. Náramky sa samozrejme hodia aj pánom. Ešte jedna charakteristika, ktorá sprevádza Blížencov je, že majú radi organizovanosť a všetky veci, ktoré im pri tom pomáhajú. Ako napríklad hodinky, ktoré sú vhodným darčekom pre obe pohlavia, alebo šperkovnica, ktorú dámy určite ocenia. Radíme, aby ste sa zamerali na kus šperku, ktorý využijú pri viacerých príležitostiach a určite ich tým potešíte.

Farba, ktorá Blížencom prináša šťastie, je fialová a preto sa im aj hodí drahokam Ametyst, predovšetkým v kombinácii so striebrom alebo bielym zlatom. V našej ponuke nájdete zlaté šperky so samotným ametystom alebo v kombinácii s inými drahokamami, ako napríklad rôzne náušnice, prstene, náhrdelníky a prívesky.