Darček pre otca by mal byť praktický

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Darček pre otca by mal byť praktický

Aj Vy si lámete hlavu nad darčekom pre otca? Oslavuje narodeniny? Chcete ho prekvapiť na Deň otcov? Alebo si želáte darček pre otca ako prekvapenie? Bohatá ponuka kvalitných šperkov za skvelé ceny s expresným doručením až k Vám domov Vám výber určite uľahčí. Pánske šperky z bieleho aj žltého zlata, trendy manžetové gombíky aj štýlové pánske hodinky. Nie je dôvod váhať! Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky.

 

Zlatý pánsky prsteň

Je Váš otec typ, ktorý zvykne nosiť prstene? Ak áno, v našej ponuke nájdete krásne kúsky vhodné ako darček pre neho. Má radšej väčšie prstene či skôr minimalistické? Z bieleho alebo žltého zlata? Potešiť ho môžete aj ozdobou v tvare čiernych zirkónov, ónyxu či diamantov. V prípade, že chcete, aby bol Váš darček viac osobný, môžete mu darovať pečatný prsteň s gravírovaním. Pred kúpou prsteňa si však nezabudnite overiť, aká veľkosť prsteňa sa Vášmu ocinovi hodí.

 

Zlatý náramok

Ak chcete ísť takpovediac na istotu, môžete Vášho ocina obdarovať zlatým náramkom. Jeho výhodou je, že sa v prípade potreby môže zakryť oblečením. Tým pádom nezvykne lákať toľko pozornosti, čo niektorým chlapom vyhovuje. Ak zvolíte správnu veľkosť, otec si na neho rýchlo zvykne a pri bežnej manipulácii mu nebude vôbec prekážať.

 

Manžetové gombíky

Každý pán by vo svojej zásuvke mal mať aspoň jeden pár kvalitných manžetových gombíkov. Aj keď ich nenosí denne, určite sa vyskytne vhodná príležitosť kedy si ich s radosťou nasadí. Na výber máte taktiež medzi manžetovými gombíkmi z bieleho a žltého zlata. Ak narábate s obmedzeným rozpočtom, zvoliť môžete i strieborné manžetové gombíky.

 

Zlaté hodinky

Nosí Váš otec rád hodinky? Potešte ho exkluzívnym zlatým originálom. Okrem toho, že sú tieto hodinky nádherným nadčasovým doplnkom, sú aj skvelou investíciou. Ich hodnota je dlhodobo udržateľná, nakoľko sú vyrobené z kvalitného zlata.