Poďakujte vašej babke darčekom v podobe šperku

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Aký darček pre babku? Vyjadrite jej lásku šperkom.

Babka hrá v živote nejedného z nás veľmi dôležitú rolu. Väčšinou je to ona, ktorá sa za všetkých obetuje a radšej by dopriala aj to posledné, čo má, svojim blízkym ako sebe. Potešte aj vy ju a ukážte jej, že si jej obetu, pozornosť a lásku vážite. Aj ak je babka skromná, venujte jej niečo hodnotné, niečo, čo možno už dlho túžila mať, ale radšej peniažky odložila pre vašich rodičov či vás. Darujte jej značkový šperk.

 

Pri výbere darčeka pre babku je potrebné si uvedomiť, o akú príležitosť ide a o povahu vašej babky. S najväčšou pravdepodobnosťou bude pre babku vhodnejší elegantný šperk ako extravagantný, aj keď mnohé moderné babky sa neboja odviazať a nápadnejší šperk môže byť presne to, po čom už dlho túžila. Ak si nie ste istý, do ktorej kategórie vaša babka patrí, poraďte sa so súrodencami, bratrancami či sesternicami. Určite prídete na to, ktorý darček pre babku je ten pravý.

 

Darček pre babku ku každej udalosti

Náš darčekový poradca má pre vás mnoho tipov na darček, ktorý vašu babku určite poteší. Pre babku v každom veku a ku každej udalosti. Darček k narodeninám či meninám, k Vianociam, k výročiu svadby aj darček všeobecný, kúpený len tak z lásky.

 

Ak kupujete darček pre „klasickú“ babku, môžete vybrať z množstva elegantných prstienkov, náušníc či brošní. Veľmi obľúbené sú aj perly ako súčasť zlatých i strieborných náhrdelníkov, náramkov, príveskov či náušníc.

 

V prípade, že je vaša babka tak trochu uletená, siahnite po niečom nevšednom, niečom, čo by sa hodilo možno skôr tínedžerke ako paničke v rokoch. Vyjadríte jej tým, že na nej milujete práve tú jej bláznivosť, spontánnosť, humor či hravosť. Zlatá retiazka na nohu, odvážne náušnice či „fancy“ prívesok môžu byť presne tým darčekom, ktorý hľadáte.

 

Je vaša babka veriaca? Ak áno, môžete tiež siahnuť po niektorom prívesku s náboženským motívom. V ponuke máme desiatky rôznych krížikov s Kristom aj bez, v bielom aj žltom zlate.