Ako si vybrať dokonalý prsteň

Či už inklinujete k žltej, alebo aj k bielej farbe zlata, veľmi vhodným doplnkom je aj ich dvojkombinácia, ktorú ocenia najmä dámy. Vďaka nej vynikne prsteň pri ostatných šperkoch či už zo žltého, alebo bieleho zlata.

 

 

Ružové zlato, morganit, čierne diamanty

Čoraz populárnejším sa v posledných rokoch stáva tiež ružové zlato, ktoré svoju romantickú farbu získava primiešavaním medi. Jeho výhodou je, že sa perfektne hodí ku všetkým typom pleti. U nás v iZlate ho milujeme najmä v kombinácii s morganitom, ktorého špecifická farba dokonale ladí s ružovo-zlatou.

 

 

Topás, citrín, ametyst, ruženín, zafír, olivín, a mnoho ďalších

Ak hľadáte prsteň na konkrétnu príležitosť, zlatý prsteň s drahokamom bude tou správnou voľbou. Nehovoriac o tom, že do vašej šperkovnice pribudne nadčasový a výnimočný kúsok, ktorý sa pokojne môže stať generačným klenotom. Prezrite si, aké drahokamy vám ponúkame.

Ak ho navyše doplníte náušnicami z tej istej kolekcie, ľahko sa z vás stane kráľovná každej akcie. Pozrite si preto aj ponuku našich setov.

 

Pri výbere prsteňa vám ochotne poradíme tiež osobne v našich predajniach a showroomoch, najmä, ak si nie ste istí tým, akú veľkosť zvoliť. Tá môže byť dokonca pri konkrétnych modeloch odlišná, všetko závisí od hrúbky obruče, či štýlu prsteňa. Dodatočná korekcia veľkosti pre nás nie je problémom, treba však dbať aj na to, akú teplotu majú vaše prsty pri skúšaní prsteňa. Príliš studené pôsobia menšie, a vy budete mať pocit, že je vám prsteň veľký, naopak, príliš teplé vytvárajú opačný dojem.