Aký náhrdelník mi pristane najviac?

Spomedzi najžiadanejších náhrdelníkov je u nás už dlhšiu dobu kolekcia Celebrity. Tá vzniká metódou vyrezávania laserom, v kombinácii s retiazkou typu Anker. Výsledkom sú jemné, decentné náhrdelníky na každodenné nosenie. Výber vzorov je široký, od srdiečok, motýlikov, až po anjelské krídla, či štvorlístky pre šťastie.

 

Populárnymi sa stali tiež náhrdelníky s menami, ktoré sú originálnym doplnkom ku všetkým vašim outfitom. Rovnako ako pri kolekcii Celebrity, aj tu sa používa ručne pilovaná retiazka Anker, ktorá je napriek svojmu krehkému výzoru pevná a odolná voči roztrhnutiu. Retiazky s menami sú mimoriadne vhodné tiež ako darček. V prípade, že ste na našom e-shope nenašli svoje meno, veľmi radi ho pre vás vyrobíme na objednávku.

 

Ak hľadáte šperk na slávnostnú príležitosť, na výber máte z našej ponuky zirkónových, alebo diamantových náhrdelníkov, medzi ktorými nájdete decentnejšie, ale aj výraznejšie vzory. V kombinácii so zafírom, alebo smaragdom ich povýšite na nezabudnuteľný šperk.

Do pozornosti dávame tiež sety, kde si k náhrdelníku dopasujete prsteň, či náušnice.

Prírodná kombinácia v podobe kaučuku je v spojení so zlatom štýlovým pánskym doplnkom, nevynímajúc zlaté kaučukové náhrdelníky. Nezabudnite si tiež pozrieť náramky z rovnakej kolekcie.