Aký náhrdelník mi pristane najviac?

Spomedzi najžiadanejších náhrdelníkov je u nás už dlhšiu dobu kolekcia Celebrity. Tá vzniká metódou vyrezávania laserom, v kombinácii s retiazkou typu Anker. Výsledkom sú jemné, decentné náhrdelníky na každodenné nosenie. Výber vzorov je široký, od srdiečok, motýlikov, až po anjelské krídla, či štvorlístky pre šťastie.

Zlatý náhrdelník s anjelskými krídlami

Zlatý náhrdelník so štvorlístkom

Zlatý náhrdelník s karma kruhmi

Zlatý náhrdelník chlapček s dievčatkom

Populárnymi sa stali tiež náhrdelníky s menom, ktoré sú originálnym doplnkom ku všetkým vašim outfitom. Rovnako ako pri kolekcii Celebrity, aj tu sa používa ručne pilovaná retiazka Anker, ktorá je napriek svojmu krehkému výzoru pevná a odolná voči roztrhnutiu. Retiazky s menami sú mimoriadne vhodné tiež ako darček. V prípade, že ste na našom e-shope nenašli svoje meno, veľmi radi ho pre vás vyrobíme na objednávku.

Zlatý náhrdelník s menom Vanessa

Zlatý náhrdelník s menom Marko

Zlatý náhrdelník s menom Anna

Ak hľadáte šperk na slávnostnú príležitosť, zirkónové, resp. diamantové náhrdelníky budú tou správnou voľbou. Nájdete medzi nimi decentnejšie a aj výraznejšie vzory. V kombinácii so zafírom, alebo smaragdom ich povýšite na nezabudnuteľný šperk.

Do pozornosti dávame tiež sety, kde si k náhrdelníku dopasujete prsteň, či náušnice.

Prírodná kombinácia v podobe kaučuku je v spojení so zlatom štýlovým pánskym doplnkom, nevynímajúc zlaté kaučukové náhrdelníky.

Zlatý náhrdelník so srdciami