Kvôli ich povahe, darček pre Ryby by mal byť nadčasový

Zoradiť podľa
Zobrazuj 24 | 96 produktov na stránku

Ryby sú posledným znamením zverokruhu. Reprezentuje ich symbol dvoch rýb plávajúcich v opačných smeroch, čo predstavuje neustále rozdelenie pozornosti tohto znamenia medzi fantáziou a realitou. Ako posledné znamenie Ryby vstrebali každú lekciu od predošlých znamení zverokruhu, všetky radosti a bolesti, nádeje a obavy. Táto skutočnosť robí Ryby najviac empatickým a súcitným znamením a musia si dávať pozor, aby ich tie silné emócie nezahltili. Známe sú aj tým, že majú strach zo života a často sa na svet pozerajú cez ružové okuliare, skrášľujú si ho a nevnímajú skutočnosť. A keď si ju uvedomia a nepáči sa im, zvyknú sa jej vyhnúť a odplávať preč.

Aký šperk zvoliť pre toto znamenie zverokruhu?

Niekomu sa Ryby môžu zdať dosť nerozhodné a o to ťažšie môže byť nájsť pre nich ideálny darček. Keďže sú osoby narodené v tomto znamení dosť náladové, bezchybne sa pohybujú od jedného trendu k druhému, je ťažké predpovedať čo sa im v danej chvíli bude páčiť. Preto radíme zvoliť pre nich niečo nadčasové. Žeby šperk?

Pri výbere šperkov pre Ryby je dobre vedieť ktoré kamene sa im hodia. Podľa astrologických poznatkov sú to v prvom rade ametyst a akvamarín, ktoré Rybám prinášajú šťastie a lásku. Ďalej, koraly im pozitívne vplývajú na duševnú pohodu. Kladné účinky im prinášajú aj nefrit, kryštál, zafír, topás a opál. Čo vám umožňuje dosť možností výberu. Môžete zvoliť šperk iba s jedným kameňom alebo ich kombináciou. Dokonca nemusíte zvoliť iba jeden šperk, ale rovno set, ktorý sa bude nádherne dopĺňať. Takú nadčasovú kombinácia náušníc s príveskom alebo prsteňom, náhrdelníka s náramkom alebo náhrdelníka s náušnicami vaše Ryby určite ocenia a využijú. V prípade že sú Ryby pre ktoré darček zaobstarávate viazané na svoj znak a radi sa ním pýšia, môžete im darovať aj prívesok s ich znamením zverokruhu. Možností je veľa a ak si aj ďalej neviete dať rady, kontaktujte nás alebo navštívte naše predajne a s výberom vám radi pomôžeme.