Výhody nákupu

Najväčšie internetové zlatníctvo na Slovensku www.iZlato.sk prevádzkuje spoločnosť iZlato Slovenská republika s.r.o. Zlatníctvu a predaju zlatých a strieborných šperkov sa s láskou venujeme od roku 1992. Internetové zlatníctvo www.iZlato.sk pôsobí na trhu od októbra 2010 s tým, že história siaha až do roku 2005, kedy zakladatelia iZlato.sk otvorili svoj prvý obchod so zlatými a striebornými šperkami.

Naše showroomy nájdete na prízemí budovy Tower 115 v Bratislave, na prízemí obchodného centra Max Poprad, na 1. podlaží obchodného centra FORUM v Poprade a na prízemí obchodného domu Urban v Košiciach. Naše predajne navyše slúžia aj ako odberné miesta pre šperky, ktoré si objednáte cez našu internetovú stránku.

V súčasnej dobe pôsobíme okrem Slovenska aj v Českej republike, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a Maďarsku.

Vo všetkých týchto krajinách zaujímame popredné miesta s ohľadom na obraty a počty spokojných zákazníkov.

Nákup s registráciou alebo bez registrácie

V našom obchode ponúkame možnosť nákupu registrovaným užívateľom, ale samozrejme je možný nákup aj bez registrácie. Registrácia je veľmi jednoduchá a zaberie minútu Vášho času. Stačí zadať Vašu e-mailovú adresu a zvoliť si heslo. Následne vyplníte iba korešpondenčnú adresu, na ktorú si prajete zaslať tovar.

Prečo sa registrovať?

  1. Jednoduché opätovné nakupovanie bez nutnosti vyplňovania adresy pre doručenie.
  2. Možnosť mať vždy aktuálny prehľad o prebiehajúcich akciách, o ktorých Vás môžeme informovať pomocou e-mailu.
  3. Máte kompletný prehľad o Vašich objednávkach a môžete sa radovať, ako výhodne ste nakúpili!
  4. Newsletter s informáciami a akciami, zľavovými kódmi