New Year Sale
Poponáhľajte sa!
Zásnubný prsteň z bieleho zlata s diamantmi 0.110 ct Francine - IZBR515A
0,11 CT
Na objednávku
Model: IZBR515A

Zásnubný prsteň z bieleho zlata s diamantmi 0.110 ct Francine

699 €
Velkosť
Doručíme ZDARMA do 6 až 8 týždňov


Podrobnosti o produkte

Materiál: Zlato, Určenie: Dámske, Váha šperku: 1.32 gramov, Rýdzosť: 0,585, Farba zlata: Biele zlato, Šírka: korunky 3,9 mm, Výška: korunky 3,3 mm, Certifikovaný diamant: iZlato, Celková hmotnosť diamantov: 0.1100 (ct), Farba diamantov (min.): H, Tvar diamantu: Round, Stav: Zvyčajne dodané: do 6 až 8 týždňov, Kameň: Briliant, Diamant, šperk je skontrolovaný puncovým úradom a je opuncovaný , ku šperku obdržíte aj certifikát diamantov a drahokamov
So zásnubným prsteňom Francine sa bude Vaša vyvolená cítiť ako princezná. Tento dokonalý prejav lásky je ozdobený centrálnym diamantom ukotveným v prekrásnej korunke, ktorú po stranách dotvárajú dva trojuholníkové útvary s drobnými, ale o to žiarivejšími diamantmi. Prsteň zdobí spolu sedem briliantov s celkovou hmotnosťou 0,110 ct, farbou H a čistototu SI1. Kamene majú osvedčenie o pravosti iZlato®. Veľkosť prsteňa si vyberte z ponúkaných dostupných rozmerov.

Prsteň upravíme na základe Vašej objednávky ešte pred nákupom, alebo kedykoľvek potom a to úplne zadarmo.

Ak si nie ste istí s výberom veľkosti neváhajte sa obrátiť na našu poradňu alebo nás kontaktujte telefonicky. Radi Vám so všetkým poradíme.

Získajte viac informácií o certifikátoch >>

Poznaj názory iných

Otázky k produktu

iZlato Quatro splátky

iZlato Ahoj splátky

Skontaktujte sa s nami

Zrýchlená objednávka